Çankırı’da Cumhuriyetin 100. yılında düzenlenen etkinlikte fidanlar toprakla buluşturuldu.
11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla Çankırı Valiliği koordinesinde, “Türkiye Yüzyılı Mehmetçik Hatıra Ormanı” için fidan dikimi etkinliği düzenlendi. Mehmetçik Hatıra Ormanında bulunan ağaçlandırma sahasında düzenlenen etkinlikte fidanlar toprakla buluşturuldu.
Etkinliğe, Vali Fırat Taşolar ile eşi Didem Taşolar, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Salih Büyük, İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya, Baro Başkanı Av. Mustafa Deniz, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları ve aileleri ile daire amirleri katıldı.
Burdur'da 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Gününde Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Lavanta Tepesi Otel yolunda 2.023 adet fidan dikimi gerçekleştirildi.
Bartın ve ilçelerinde 4 bin 100 fidan toprakla buluştu
Burdur'un Bucak ilçesinde, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında fidan dikimi etkinliği düzenlendi.
Samsun’da 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü çerçevesinde 100 bin fidan toprakla buluştu.
Yorumlar (0)