Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş’a olan sevgisinin hiç bir zaman son bulmayacağını söyleyerek, “Beşiktaş’a ve Beşiktaşlılara hakkımı helal ediyorum” dedi.
Beşiktaş’ta olağan idari ve mali genel kurul toplantısı, Akatlar Spor Kompleksi’nde gerçekleşti. Toplantı sonunda veda konuşması gerçekleştiren Başkan Ahmet Nur Çebi, “Cumhuriyetimizin 100. yılında Beşiktaş’a başkanlık yapmış olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bugün önemli bir mali kongre geçirdik. Kurul başkanlarına ve yöneticilerine saygılarımı sunuyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Acı tatlı günlerimiz oldu. Ne olursa olsun birbirimizi hep sevdik. Ben bu sevgiyle buradan gitmek istiyorum. Hepinizden helallik istiyorum. Ben de Beşiktaş’a ve Beşiktaşlılara hakkımı helal ediyorum. Trol hesaplar ile bana, aileme ve Beşiktaş’a küfür edenlere hakkımı helal etmiyorum. Elimden geleni yapmaya çalıştım. Keşke daha fazlasını yapabilseydim. Bizimkisi siyah-beyaz bir aşk hikayesi. Hiçbir zaman bitmeyecek” diyerek sözlerini tamamladı.
Beşiktaş'ta yük indirme sırasında freni boşalan kamyon binaya çarparak durabildi. Çarpma sırasında doğalgaz borusunun patlamasıyla çevredekiler korku dolu anlar yaşadılar.
Beşiktaş, Fatih Karagümrük'ün 22 yaşındaki futbolcusu Can Keleş’i kadrosuna kattığını duyurdu.
Galatasaray ve Beşiktaş, Süper Kupa finalinde karşılaşıyor. Süper Kupa finali karşılaşmasının oynanacağı tarih ve saat belli oldu. Herkesin merak ettiği Süper Kupa finali, Detaylar ve yayın bilgisi için tıklayın!
Siyah -beyazlı takım eski kaptanları olan Vedat Okyar için kabri başında anma programı düzenledi.
Muharrem ayının gelmesiyle Beşiktaş Belediyesi aşure ikramlarına başladı.
Beşiktaş Teknik Direktörü Giovanni van Bronckhorst, iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyerek, "Galatasaray maçına en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Yeni sezona Süper Kupa’yla başlamak güzel olacaktır. Kupaya ulaşmaya çalışacağız" dedi.
Yorumlar (0)