Burdur'un Çeltikçi ilçesinde belediyeye yeni traktör kazandırıldı.
Göreve geldiği günden bu yana daha fazla hizmet edebilmek için durmadan çalışan Çeltikçi Belediye Başkanı Adnan Bilkay, yeni traktörün belediye araç filosuna kazandırıldığını belirterek, traktörün üzerinde poz verdi.
İlçe merkezinde vatandaşın beğenisine sunulan traktörün üzerinde poz veren Başkan Adnan Bilkay, “Şirin ilçemize hizmet etmek için araç garajımızı genişletmeye devam ediyoruz. Çeltikçi'ye kesintisiz hizmet edebilmek adına aldığımız traktörümüz memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin. Traktörün belediyemize kazandırılmasında emeği geçen başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'ye, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'a, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik'e ve MHP Burdur İl Başkanımız Gültekin Onay'a şahsım ve hemşehrilerim adına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
Burdur Çeltikçi'de yeni belediye başkanı belli oldu. Çeltikçi Belediye Başkanı Ramazan Ezin oldu. Peki Çeltikçi Belediye Başkanı Ramazan Ezin kimdir? İşte Ramazan Ezin'in biyografisi:...
Çeltikçi Belediye Başkanı Adnan Bilkay, belediyenin özkaynaklarıyla satın alınan 12 metre merdivenli, sıfır merdiven ve pompa, krom çelik tanklı, elektrik yangınlarına köpük sıkma özellikli yeni itfaiye aracını hizmete aldı.
Çeltikçi Belediyesi, Burdur-Antalya karayolu kenarlarında tali yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmayla, karayolu kenarındaki tarım arazilerine ulaşım kolaylaşacak, ulaşım güvenliği artacak ve bölgenin tarımsal kalkınmasına katkıda bulunulacak.
Burdur'un Çeltikçi ilçesinde yapımına başlanan market inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.
Çeltikçi Belediyesi, kendi arazilerinde tarım faaliyetlerini başlatarak ilçe ekonomisine ve halka katkıda bulunmayı hedefliyor.
Çeltikçi Belediyesi, ilçenin altyapısını güçlendirmek amacıyla taş döşenmeyen yolları yeniden düzenliyor ve Göl Yeri mevkiindeki yol sorununu çözüme kavuşturuyor.
Yorumlar (0)