Çeltikçi Belediyesi’nin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duyuruda satış detaylarını verdi.
İşte O Duyuru;
Belediyemize ait arpa mahsulü ve saman balyası 2886 sayılı Devlet ihale kanununun 45. Maddesi hükümlerine göre açık artırma sureti ile satışa çıkarılmıştır.
İhale 19.06.2020 cuma günü saat 12:00 de Belediye riyaset odasında Belediye encümeni huzurunda yapılacaktır.
Satışa çıkarılan arpa mahsulü muhammen bedeli kg. 1.25TL’den olup, geçici teminatı %3’dür.
Satışa çıkarılan saman balyası muhammen bedeli kg.0.35TL’den olup, geçici teminatı %3’dür.
İhaleye katılmak isteyenlerin 19.06.2020 cuma günü saat 12:00 e kadar geçici teminatları ile birlikte Belediye Başkanlığına dilekçe ile müracaatları zorunludur.
Burdur Çeltikçi'de yeni belediye başkanı belli oldu. Çeltikçi Belediye Başkanı Ramazan Ezin oldu. Peki Çeltikçi Belediye Başkanı Ramazan Ezin kimdir? İşte Ramazan Ezin'in biyografisi:...
Çeltikçi Belediye Başkanı Adnan Bilkay, belediyenin özkaynaklarıyla satın alınan 12 metre merdivenli, sıfır merdiven ve pompa, krom çelik tanklı, elektrik yangınlarına köpük sıkma özellikli yeni itfaiye aracını hizmete aldı.
Çeltikçi Belediyesi, Burdur-Antalya karayolu kenarlarında tali yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmayla, karayolu kenarındaki tarım arazilerine ulaşım kolaylaşacak, ulaşım güvenliği artacak ve bölgenin tarımsal kalkınmasına katkıda bulunulacak.
Burdur'un Çeltikçi ilçesinde yapımına başlanan market inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.
Çeltikçi Belediyesi, kendi arazilerinde tarım faaliyetlerini başlatarak ilçe ekonomisine ve halka katkıda bulunmayı hedefliyor.
Çeltikçi Belediyesi, ilçenin altyapısını güçlendirmek amacıyla taş döşenmeyen yolları yeniden düzenliyor ve Göl Yeri mevkiindeki yol sorununu çözüme kavuşturuyor.
Yorumlar (0)