Çeltikçi Mahalle ve Köy muhtarları ziyareti... Çeltikçi Merkez Cami Mahallesi Muhtarı Mustafa BÜLBÜL, Çeltikçi Merkez Konak Mahallesi Muhtarı Mustafa Ali ÇAKIR, Bağsaray Köyü Muhtarı, Erkan ÖZDAMAR, Çebiş Köyü Muhtarı Harun ACAR ve Kuzköy Muhtarı Arif ALTAŞ 'dan oluşan heyet Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal ÖZEL'i ziyarette bulundular.
Çeltikçi ilçesi ve köylerinde tarımsal üretimin geliştirilmesi, tarımsal kalkınmanın sağlanması açısından Bucak Ziraat Odası ve Çeltikçi merkez köy muhtarlıkları ile birlikte iş birliği içerisinde bölgenin tarımsal gelişimine yönelik yapılması gereken konular istişare edildi.
Bucak Ziraat Odası Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, " 31 Mart 2024 Mahalli İdare seçim sonucunda yeni dönem göreve seçilen muhtarlarımızı tebrik ediyoruz . Görevlerinde başarılar diler, ziyaretlerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz. " ifadelerine yer verdi.
Trafik kazası geçirdikten sonra darp edilen futbolcunun davası başladı. futbolcuya aldıran şahıs hakim karşısına çıktı.
Isparta Orman Bölge Müdürlüğü, ormanların korunması ve geliştirilmesi için Aşağı Gökdere Köyü'nde köylülerle bir araya geldi. Toplantıda orman emvali üretimi ve köylülerin sosyal ekonomik kalkınması gibi konular ele alındı.
Kütahya Merkez İnköy İlkokulunda öğrenci sıralarının bakımlarının yapıldığı bildirildi.
Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Günalan Köyü'nde 500 metre uzunluğunda sıcak asfalt çalışmasının başladığını duyurdu. Detaylar için tıklayın!
Çekmeköy'de, Muharrem ayı aşure ile bereketlendi. İlçenin dört bir yanına kurulan alanlarda binlerce vatandaşa aşure ikramı yapıldı.
Osmangazi Belediyesi, Köyümüzde Şenlik Var projesi ile Osmangazi'nin dağ ve ova köylerini müzik, dans ve gastronominin yanı sıra birbirinden eğlenceli oyun ve yarışmalar ile buluşturuyor.
Yorumlar (0)