Ülkü Ocakları Çeltikçi İlçe Başkanlığına Tuncay Ar’ın ataması yapıldı.
Burdur'da düzenlenen programa MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, MHP MYK üyesi Mustafa Aksoy, MHP MYK üyesi. Akif Çapraz, MHP MYK üyesi Oğuz Akarfırat, MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte ile yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.
Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanı Abdurrahman Arıkan yaptığı açıklamada, “Uzun yıllar sonra Çeltikçi' de Ülkü Ocağımız var. Olurlarıyla bu gururu bizlere yaşatan Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sn. Ahmet Yiğit Yıldırım Beyefendiye saygılarımı arz ederim” dedi.
Afyonkarahisar Ülkü Ocakları toplumsal farkındalığı artırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Detaylar haberimizde
Altınyayla (Dirmil) Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı İlçe Başkanlığı Görevine Getirilen Özer Özen' e Belediye Başkanı Selen Kınalı'dan tam destek mesajı.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Burdur Ülkü Ocakları Başkanlığı'nda gerçekleştirilen devir teslim töreni ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Bucak Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı ve Milliyetçi Hareket Partisi Bucak İlçe Teşkilatı tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle Türk Gençliği Şöleni düzenlendi.
Ülkü Ocakları Bucak İlçe Başkanlığı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı "19 Mayıs Türk Gençliği Şöleni" ile kutluyor. Detaylar haberimizde....
Burdur Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen Türk Gençlik Şöleni 10 Şubat'ta Hüsnü Bayer Kapalı Spor Salonu'nda ücretsiz olarak gerçekleşecek. Şölende Ozan Manas ve Osman Öztunç sahne alacak.
Yorumlar (0)