CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Anıl Gün ve yönetim kurulu üyeleri İlimize gelen depremzede ailelerin evlerini ziyaret etmeye devam ediyorlar.
Konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Burdur'umuza gelen depremzede ailelerin evlerini ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu zor günleri dayanışma içinde hep beraber atlatacağız. Burdur’a gelen vatandaşlarımızla kucaklaşmaya devam edeceğiz."
CHP Burdur İl Gençlik Kolları Başkanı Anıl GÜN'ün başkanlığında seçim startı verildi.
CHP Burdur Gençlik Kolları Başkanlığı görevine Anıl Gün, atandı.
Tek aday ile gidilen Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Kadın Kolları Başkanlığı seçimlerinde Zinet Gezer’den bayrağı Şengül Sevim Tekin devraldı.
CHP Burdur İl Kadın Kolları Başkanlığı seçimlerinde Şengül Sevim Tekin, yeni başkan olarak seçildi. Kongreye CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ve diğer önemli partililer katıldı.
CHP Burdur Gençlik Kolları, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlamak ve Atatürk'ün huzuruna yürümek üzere Ankara'ya çıkartma yaptı.
CHP Burdur İl Başkanı Kadir Koç, liste ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bu listede Burdur'un her kesiminden temsilciler yer alıyor." dedi. CHP Burdur Belediye Başkan Adayı Ali Orkun Ercengiz ise, "Bu listeyle Burdur'da değişimin ve umudun sesi olacağız." dedi.
Yorumlar (0)