CHP Burdur Milletvekili adayı İzzet Akbulut beraberindeki heyet ile birlikte, vatandaşları yarın yapılacak olan Kılıçdaroğlu mitingine davet etti.
CHP Burdur Milletvekili adayı İzzet Akbulut beraberinde İl Başkanı, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Merkez İlçe Başkanı ve Partililerle birlikte Kışla, Gazi, Atatürk, Şehit Kalmaz, Karasenir, Cumhuriyet, İstasyon ve Şehit Özpolat Caddelerinde Esnaf ve vatandaşı Selamladı.
Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterilen yürüyüşte Kemal Kılıçdaroğlu ve Mansur Yavaş’ in yarın Cumhuriyet Meydanında yapacağı mitinge Burdurlular Davet Edildi.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, sokak hayvanlarının öldürülmesini öngören yasa teklifine tepki gösterdi. Akbulut, Burdur Belediyesi'nin sokak hayvanları için yürüttüğü çalışmanın örnek alınması gerektiğini belirtti.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Karakent ve İlyas Köyü'nde vatandaşlarla buluştu. Akbulut, köylerin sorunlarını dinledi ve çözüm yolları arayacağını belirtti. Detaylar için tıklayın!
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Burdur'un yatırım teşvikinde beşinci bölgeye yükseltilmesini ve yeni organize sanayi bölgesi kurulmasını istedi. Detaylar burada...
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta ile görüştü. 2025 yatırım planına dahil edilecek baraj projeleriyle Burdur Merkez ve Bucak ilçesinin içme suyu sorunlarına çözüm getiriliyor. Detaylar için tıklayın.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, TBMM'de yaptığı konuşmada Burdur Gölü'nün kuruma tehlikesine ve Burdur'un içme suyu sorununa dikkat çekti.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Milletvekili İzzet AKBULUT'A Burdur için güncel öneri ve taleplerini iletti.
Yorumlar (0)