CHP İL VE İLÇE YÖNETİMİ BUCAK TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİ Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, Bucak İlçe Başkanı Av. Ahmet Sedat Oktay, Burdur İl ve Bucak İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut; gerçekleştirdikleri ziyaretin amacının İlimiz genelinde tüm meslek örgütleri ile görüşerek taleplerini, sorunlarını ve çözüm önerilerini tespit etmek, odaların tecrübelerinden faydalanmak olduğunu söyledi. Kendilerine iletilen sorun ve taleplerin takipçisi olacaklarını belirten Akbulut, amaçlarının bu veriler ışığında politikalar üretmek olduğunu vurguladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, CHP İl ve İlçe Yönetim Başkanları ve Üyelerine teşekkür eden Başkan Meçikoğlu; tüm siyasi partiler ile iş birliği içinde olduklarını ve görüş alış-verişinde bulunduklarını vurgulayarak yine aynı şekilde iletişime devam edeceklerini, İlçemizin temel sorunları hakkında tespitlerde bulunarak, çözüm önerilerini paylaştığını belirtti. Ziyarette Bucak Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Süleyman Duran da hazır bulundu.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan muhtarlar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ederek ilçe ile ilgili görüş ve önerilerini paylaştı.
Burdur Valisi Türker Öksüz, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ziyaret gerçekleştirdiği Bucak İlçesinde, Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı ve Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası ile Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi arasında imzalanan protokol ile lisans ve lisansüstü öğrencilerin eğitim öğretim faaliyetlerine ilişkin işbirliği usul ve esasları belirlendi.
Burdur'un Bucak ilçesinin Çobanpınarı Köyü gençlerinden Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Oyuncusu Yaşar Ay ve kuzeni Seyit Ay, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı'nın açılışına katıldı. Meçikoğlu, stantları ziyaret ederek katılımcılarla sohbet etti ve ürünler hakkında bilgi aldı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası, 2023 yılı 2. taksit aidat ödemelerinin 31 Ekim 2023 Salı günü sona ereceğini duyurdu. Üyeler, ödemelerini online olarak veya oda veznesinden nakit, kredi kartı ile yapabilirler.
Yorumlar (0)