CHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Hasan Can Caran Neden Aday Olamadı.
MHP Korkuteli Belediye Başkan aday adaylarından Hasan Can Caran MHP aday Açıklamaları sonucunda CHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı olmuştu.
Partilerin Listelerini Seçim kurullarına verdikleri sırada CHP Korkuteli Adayı olarak Mehmet Manavoğlu olduğu öğrenildi.
Korkuteli ilçesinde vatandaşlar merak ediyor
Ve yetkili kurumlardan açıklama bekliyor Hasan Can Caran neden Aday Olamadı.
Korkuteli ilçesinde gündem olan ve bir çok dedikodular üretilen adaylık sürecinde Önce Hasan Can Caran sonrası Mehmet Manavoğlu ve istifası sonrası Hasan Can Caran eşi Saniye Caran adaylığı açıklandı.
Korkuteli ilçesinde partili partisiz vatandaşların merakı da gayretli çalışkan Hasan Can Caran neden ADAY Olamadı.
Yetkililer bununla ilgili bir açıklama da bulursa
NNCHABER olarak Korkuteli halkının merakınıda gidermiş olacağız.
Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen 3. Korkuteli Eğitim Şenlikleri kapsamında ilçedeki öğretmenlerden oluşan Tük Halk Müziği şöleni düzenledi.
Korkuteli Kaymakamlığı öncülüğünde Korkutelili gaziler ve şehit aileleri, 4 günlük Batı Karadeniz gezine katıldılar.Korkuteli Belediyesi önünde Belediye Başkanı Saniye Caran, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran tarafından uğurlanan Şehit aileleri ve gaziler Batı Karadeniz’i tarihi ve turistik yerlerini gezdiler.
Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere, Korkuteli Belediye Başkanlığı görevine seçilen Saniye Caran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran ve eşi S.S. Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i ziyaret etti
Korkuteli Belediyesinin borçları sebebiyle Osmankalfalar köy konağının icra yoluyla satışa çıkarılacağını öğrenen belediye yetkilileri önceki dönemde görevli kişilerce yapılan yanlış işlemler sebebiyle böyle bir olayın gerçekleştiğini olayın ortaya çıkmasının ardından satışın iptal edildiği bildirildi.
Başkan Caran'dan eşine tam destek CJP Korkuteli Belediye adayı olan ve seçim kurulundan veto alan Hasan Can Caran, sosyal medya hesabından basın açıklaması yaparak yaşanan süreç ile ilgili bilgi verdi.
Yorumlar (0)