Antalya Muratpaşa CHP'de Önder Kurnaz krizi ilçe başkanını yedi!
Hasan Şahin görevden alındı
CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke’nin imzaladığı listede Muratpaşa Belediye meclis üyesi adayı olarak 1. sıraya yazılan Önder Kurnaz, YSK'ya listeyi vermekle yetkili olan CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin tarafından listeden çıkarılınca kriz patladı. İlçe Başkanı Şahin, bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile göreden alındığın duyurdu.Şahin, "Kendimi örgütümünüzün vicdanına emanet ediyorum" dedi.
Antalya Körfez Gazetesi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarihi binasına gelerek vatandaşlara seslendi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Salihli İlçe Başkanı Halil Tüfek, Salihli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde tekniker olarak çalışan Erkan Keskin'in geçici görevlendirme yazısı ile Zabıta Müdürlüğünde kavşaklarda geçen araçları saymak üzere görevlendirildiğini ve aşırı sıcaktan bayılarak hastaneye kaldırıldığını belirterek, “CHP'li belediye mobbing işini abarttı” dedi.
CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, tasarruf genelgesinin yerel basını zor durumda bıraktığını belirtti ve iktidara tasarrufu kendilerinde yapmaları çağrısında bulundu.
Tek aday ile gidilen Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Kadın Kolları Başkanlığı seçimlerinde Zinet Gezer’den bayrağı Şengül Sevim Tekin devraldı.
CHP Burdur İl Kadın Kolları Başkanlığı seçimlerinde Şengül Sevim Tekin, yeni başkan olarak seçildi. Kongreye CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ve diğer önemli partililer katıldı.
CHP Bucak Kadın Kolları Başkanlığına, Olağan İlçe Kongresinde Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan seçildi. Başkan Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan'ın açıklaması için tıklayın...
Yorumlar (0)