24 Kasım Öğretmen Günü münasebetiyle Çıldır’da bir dizi etkinlik düzenlendi.
Etkinlikler kapsamında Çıldır Kaymakamlığı önünde bulunan Atatürk büstüne çelenk bırakıldı.
Çıldır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çelenk sunma törenine Çıldır İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürbüz Yıldız, kurum amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Çelenk sunma töreninin ardından Baş öğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehit ve ebediyete intikal etmiş öğretmenler anısına bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.
Çıldır Kaymakamı M. Enes İpek İlçe öğrencileri adına büyük bir gayret gösteren eğitim-öğretim camiasının idareci ve öğretmenleriyle yemekte bir araya geldi.
İlçede görev yapan öğretmenler ve emekli öğretmenlere teşekkür ederek konuşmaya başlayan Kaymakam İpek, öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal olduğunu ifade etti.
Çıldır Kaymakamı M. Enes İpek’in yanı sıra, Çıldır Belediye Başkanı K. Yakup Azizoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürbüz Yıldız ve ilçe protokolünden bazı kurum amirleri yemekte hazır bulundular. İHA
Kemer’de 9-10 Aralık tarihleri arasında 24 Kasım Öğretmenler Günü Karate Turnuvası’na katılan Kemer Belediyesi Karate Takımı, turnuvadan 2 birincilik, 3 ikincilik ve 9 üçüncülük elde etti.
Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen voleybol ve masa tenisi müsabakaları büyük bir mücadele ile geçti.
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle mezun olduğu Ahmet Çelebi İlkokulu’ndaki öğretmenlerle bir araya geldi.
Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Isparta Barida Otelde bir yemek organizasyonu düzenledi. Organizasyonda kurucu, yöneticiler ve öğretmenler bir araya geldi.
Oltu Yusuf Ziya Bey Anadolu lisesi ve Oltu Kız İmam Hatip Lisesi tarafından Efkan Ala Kültür merkezinde 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla tören düzenlendi.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Öğretmenler günü dolaysıyla emekli Öğretmenleri evlerinde ziyaret etti.
Yorumlar (0)