Çıldır İmam Hatip Lisesi Ramazan boyunca gerçekleştirdikleri etkinlikleri düzenledikleri programla taçlandırdı.
Çıldır Anadolu İmam Hatip Lisesi Ramazan Ayı boyunca devam eden etkinlikleri çok güzel bir programla nihayetlendirdi. Çıldır Anadolu İmam Hatip Lisesi meslek dersleri öğretmenleri Faruk Beşkaya ve Rabia Özdoğan danışmanlığında Ramazan-ı Şerif programı yapıldı. Kuran tilavetiyle başlayan program şiir dinletisi ve Hacivat Karagöz gölge oyunu ile devam etti. Davul eşliğinde söylenen maniler izleyicileri eski ramazanlara götürdü. Öğrencilerin okudukları ilahiler sonrasında seyircilere iftariyelik hurma dağıtımı yapıldı.
Son olarak Ramazan Ayı boyunca öğretmen ve öğrenciler eşliğinde okunan mukabelenin hatim duası yapılarak program sona erdi.
Bucak'ta 19 Mayıs Atatürk Anma ve Gençlik Spor Bayramı kapsamında düzenlenen kros müsabakalarında Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri başarılı oldu.
Bucak Milli Eğitim Müdürü Hakan Camcıoğlu Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesine ziyarette bulundu.
Kutü'l-Amare Zaferinin 108. yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen kutlama programı bugün saat 10.30'da Eğirdir Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleşti.
Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan İmam Hatip Lisesi öğrencisi Cemaleddin Ünay, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen Gençlik Bilgi yarışmasında Burdur İl Birincisi oldu.
Tenzile Erdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi robot takımı, 7748 Techtolia Robotics, Türkiye birinciliklerinin yanı sıra ABD'nin New York'taki Hudson Valley Regional yarışmasına katılarak en saygın ödül olan "Impact Award" ödülünü kazandı.
Burdur'un Bucak ilçesinde Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri iftar programında bir araya geldiler.
Yorumlar (0)