Antalya ve Burdur'dan Çocuklar Voleybol Turnuvasında Buluştu!
Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün 6. Türkiye Voleybol Şampiyonası kapsamında, Antalya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı kuruluşlarda bakım ve koruma altında bulunan çocuklarla Burdur Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı kuruluşta bakım ve koruma altında bulunan çocuklar arasında heyecan dolu bir voleybol maçı gerçekleşti.
Maça kızlara destek ve motivasyon sağlamak adına Burdur Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa ÇAKIR, Antalya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip SÖKMEN ve personeller izleyici olarak katılım sağladı.
Kızlar büyük bir mücadele sergileyerek maçı 3-0 gibi net bir skorla kazandı ve finale yükselmeyi başardı. Bu galibiyetle çocuklar büyük bir sevinç yaşadı.
6 Şubat 2023 Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden Afyon Belediye Yüntaş Voleybol takımı oyuncumuz Resul Gün anısına Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen Kum Voleybolu Turnuvası, 63 takımın katılımıyla sona erdi.
Afyonkarahisar'da voleybol severlerin büyük bir heyecanla takip ettiği 2024 yılı Büyük Erkekler Voleybol Şampiyonası, Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu'nda gerçekleşen son maçlarla tamamlandı.
Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Kadın Voleybol Takımı, 2024-2025 Voleybol sezonu öncesinde yaptığı transferlerle kadrosunu genişletmeye devam ediyor.
Eskişehir’de yapılan Voleybol Kulüplü Genç Erkekler Türkiye Finalleri’nde mücadele eden Kayseri Elit Voleybol Kulübü, Türkiye 9’uncusu oldu.
Yeni sezon çalışmalarını sürdüren Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, son olarak Kanadalı smaçör Hilary Johnson Howe’u transfer etti.
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yaşlılık Çalışmaları Uygulama Ve Araştırma Merkezi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen ‘Tazelenme Olimpiyatları’ voleybol final karşılaşması ile sona erdi.
Yorumlar (0)