Ankara Hacettepe üniversitesinde yatmakta olan bir 12 aylık bebek için 0 Rh negatif Kan İhtiyacı Vardır. Burdur Bucaklı minik bebek desteklerini bekliyor...
Kan vermek isteyenler Emre Ay 0553 806 33 28 numaradan ulaşabilirsiniz.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Yusuf Tekin, memleketi Erzurum’da Cuma namazı sonrası vatandaşlara aşure dağıttı.
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, düzenlediği basın toplantısında emeklilere yönelik müjdeyi açıkladı.
Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Hürmetçi Mahallesi’nde bulunan MANDAM Süt İşleme Tesisi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyarette Başkan Özdoğan’a İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Doç. Dr. Şükrü Dursun eşlik etti.
Hizmet-İş Sendikası Kütahya Şube Başkanı Selahattin Ödemiş ve sendika temsilcilerinden oluşan heyet, belediye personeline ödemesi gerçekleştirilen bayram ikramiyeleri için, Belediye Başkanı Eyüp Kahveci’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.
Yorumlar (0)