MHP’de Bucak İlçe kongresi yapıldı. Bucak Kapalı Pazar yerinde yapılan kongreye mevcut Başkan Mustafa Oğuz, tek liste ile girdi.
Diğer yandan AK Parti İlçe Kongresine MHP cephesinden de katılım oldu. Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör ile partinin İlçe Başkanı Süleyman Demirezen, Cumhur İttifakı ortakları AKP’nin ilçe kongresine katıldı .
Başkan Güngör, “Cumhur İttifakı ortağımız Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Bucak 7'nci Olağan Kongresi’ne katıldık. Güven tazeleyerek tekrar seçilen AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Oğuz ve yönetimini tebrik ediyor, uyum içerisinde ülkemize daha nice hizmetler etmeyi Rabbim’den temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
Bucak İlçe Tarım Müdürü İrfan Samur ve Veteriner Hekim Hüseyin Erdem, Ankara’da yeni bina için yapı ruhsatını teslim aldıktan sonra Milletvekili Mustafa Oğuz'u ziyaret etti. İnşaat kısa sürede başlayacak.
Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Günalan Köyü'nde 500 metre uzunluğunda sıcak asfalt çalışmasının başladığını duyurdu. Detaylar için tıklayın!
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Anadolu Lisesi ve diğer eğitim yatırımları hakkında açıklamalarda bulundu. İhale tarihleri ve detaylar burada.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Burdur'daki yeni okul projeleri ve devam eden eğitim yatırımlarını açıkladı. İhale tarihleri belirlendi!
Heyecan verici haber! Burdur'a 117. Dönem DHY Kurası ile 3 pratisyen hekim ve 3 uzman hekim olmak üzere toplam 6 yeni doktor kadrosu açıldı.! #Burdur #DoktorAtama #DHY #Sağlık #Hekim #MustafaOğuz
Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, DSİ Genel Müdürü Akif Balta'yı ziyaret ederek Burdur ve Bucak'ın içme suyu sorunlarına çözüm arayışlarını sürdürdü.
Yorumlar (0)