Antalya

CW Enerji Yeni Projesini Tanıttı

CW Enerji, sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde, devamı haberimizde..

CW Enerji Yeni Projesini Tanıttı

CW Enerji, sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde, hayata geçirdiği ‘CW Gençlik’ projesi ile 18-30 yaş aralığındaki üniversite öğrencisi gençleri güneş enerjisi sektörüne dahil etmeyi amaçlıyor. Firma, projenin ilk lansman toplantısını gerçekleştirdi.
Türkiye'nin dört bir yanından gelen bayiler ile Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikada gerçekleştirilen lansmanının açılış konuşmasını CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan gerçekleştirirken, bayilere proje hakkında detaylı bilgiler verildi ve firmanın yazılım ekibi tarafından CW Gençlik simülasyon tanıtımı yapıldı. Gün boyu konferans ve eğitimlerin yapıldığı toplantının ardından bayiler fabrikayı gezerek, hammadde girişinden panellerin sevkine kadar geçen tüm süreç hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirildi.

Amaç üniversiteli gençlerimizi güneş enerjisi sektörüne dahil etmek
Proje hakkında açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, “CW Gençlik projemizin amacı 18-30 yaş aralığındaki gençlerimizi güneş enerjisi sektörüne dahil etmek. Bu şekilde hem sektörün daha geniş kitlelere ulaşmasını hedefliyoruz hem de gençlerin kazanç elde etmelerine imkan sağlıyoruz.” dedi.
Çeşitli alanlarda hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal gelişmeye önem verdiklerini dile getiren Sarvan, böylesine anlamlı bir projeye imza attıkları için oldukça gururlu olduklarını söyledi. Sarvan gençlere destek olmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

CW Gençlik projesi hakkında
Proje genç girişimcileri destekleyerek, gençlerin kariyer planlamalarına destek olup gelir kaynağı sunuyor. Başvurunun simülatör üzerinden yapıldığı projede öncelikle eğitim videoları izlenip, sınava giriş yapılıyor. 50 üzerinde puan alan ve başvuru kriterlerini karşılayan herkesi sisteme kabul edilirken başarılı adaylara CW Gençlik ID No veriliyor. Simülatör ve MTS kayıtları gerçekleştirildikten sonra CW Gençlik üyeliği tamamlanmış oluyor.
CW Gençlik üyesi simülatör üzerinden on grid, tarımsal sulama, bataryalı sistemler ve araç şarj istasyonları taleplerini alabilirken son kullanıcıya fiyat teklifi verebiliyor. Üye, simülatör üzerinden alınan talebe uygun bir proforma oluştururken müşteri talebi otomatik olarak MTS'ye kaydediliyor. MTS'ye kaydedilen müşteri talebi, CW Enerji satış personelleri tarafından yetkili satış noktalarına yönlendirirken CW Gençlik üyesi ise MTS üzerinden müşterisinin siparişini takip ediyor. CW Gençlik üyesinin sunduğu proforma sayesinde son kullanıcı yetkili satış noktalarından ücretsiz keşif imkanı elde ederken keşif sonucunda nihai proforma imzalanıyor ve satış gerçekleştiriliyor. CW Gençlik üyesi, satışı gerçekleştirilen her sipariş için gelir elde edebiliyor.  İHA 

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 1
  ÜZÜLDÜM
 • 1
  KIZDIM
 • 1
  BEĞENMEDİM
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Son Dakika Antalya Altın Portakal Film Festivali İptal Edildi
Bölgesel

Son Dakika Antalya Altın Portakal Film Festivali İptal Edildi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Altın Portakal Film Festivali iptal edildiğini duyurarak, detaylar haberimizde

Antalya Baklavacı Turhan Yıldız’a Yılın en iyi iş insanı ödülü verildi. Turhan Yıldız Kimdir
İş Dünyası

Antalya Baklavacı Turhan Yıldız’a Yılın en iyi iş insanı ödülü verildi. Turhan Yıldız Kimdir

Turhan Yıldız’a ödülünü Yıldız Kardeşler Baklava 'da Önceki dönem Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül takdim etti.

Antalya Ak Parti Eski Başkanları Ankara'da
Yaşam

Antalya Ak Parti Eski Başkanları Ankara'da

AK Parti Antalya’daki değişim rüzgarından sonra İlçe Başkanlığı görevlerinden ayrılan isimler Ankara’da AK Parti Genel Merkezi’nin düzenlediği İlçe Başkanları Buluşması’na katıldı.

Korkuteli Ülkü Ocaklarından Lokma İkramı
Yaşam

Korkuteli Ülkü Ocaklarından Lokma İkramı

Korkuteli Ülkü Ocakları tarafından Mevlid Kandili münasebetiyle Çayırlı Cami önünde vatandaşlara lokma ikramı yapıldı.

Antalya 'da Genç Kuaför Furkan Şahin magandan kurşunu ile hayatını kaybetti
Bölgesel

Antalya 'da Genç Kuaför Furkan Şahin magandan kurşunu ile hayatını kaybetti

Antalya’da gece son tıraş ettiği müşterisini aracı ile evine bırakan Furkan Şahin (24) sırtına isabet eden kurşunla ile olay yerinde hayatını kaybetti.

Dev Tohumculuk Kongresi Antalya'da Düzenlenmesi için İşbirliği Protokolü
Bölgesel

Dev Tohumculuk Kongresi Antalya'da Düzenlenmesi için İşbirliği Protokolü

Türk tohumculuk sektörünün uluslararası alanda tanıtılmasında son derece önemli olan 2026 yılı Asya Pasifik Tohumcular Birliği (APSA) Tohumculuk Kongresi’nin Antalya’da yapılması için ATB, TÜRKTOB ve TÜRKTED arasında işbirliği protokolü imzalandı.