Denizli Pamukkale'de elleri ve ayakları iple bağlandıktan sonra silah ile ateş edilmesi sonucu öldürülerek dere yatağına atılmış bir erkek cesedi bulundu.
Kan donduran olay, Pamukkale ilçesine bağlı Korucuk Mahallesi’nde bulunan Menderes Deresi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; 15 ekim 2023 pazar günü akşam saatlerine doğru dere yatağı kenarından geçen vatandaşlar, yerde hareketsiz birisinin olduğunu fark etti. Şahsın yanına yaklaştığında ise elleri ve ayaklarının iple bağlandığını gören vatandaşlar, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine bölgeye sağlık ve güvenlik güçleri sevk edildi. Sağlık ekibi, dere yatağına yaklaşık 700 metre indikten sonra erkek olduğu tespit edilen şahsa ulaştı. Ekipler tarafından yapılan incelemede şahsın silah ile vurulduğu ve kan kaybı sonucu hayatını kaybettiği belirlendi. Cinayete kurban gittiği öğrenilen erkeğin cenazesi, kimliğinin belirlenmesi ve ölüm nedenin kesinleşmesi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı. Güvenlik güçleri, cinayeti işleyen kişi veya kişilerin yakalanması için düğmeye basarken, olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.
İyilik yapmak için evine aldığı arkadaşı yuvasını yıktı
Denizli’de 18 yaşındaki gencin, dere yatağında iple bağlanıp ve silah ile ateş edilerek öldürüldüğü olayla ilgili olarak iki şüpheli kardeş tutuklanarak cezaevine gönderildi. Devamı haberimizde...
Denizli’de 3 çocuğunun annesi olan Hülya hemşireyi, başında soda şişesi kırdıktan sonra 11 yerinden bıçaklayarak öldüren ve hakkında müebbet hapis cezası talep edilen koca, çocuğunun tanıklara anlattığı iddia edilen suçlamaları kabul etmedi. Devamı haberimizde...
Eşini öldürdü, aynı silahla kendini başından vurdu Denizli’de tartıştığı 2 çocuğunun annesi olan karısını öldüren koca
Denizli'de ambulans şoförlüğü yapan adamı, 16 yaşındaki oğlu pompalı tüfekle sıkarak öldürdü.
Denizli'nin Pamukkale ilçesinde yaşayan ve kendisinden bir süredir haber alınamayan adam annesi tarafından evinde ölü bulundu.
Yorumlar (0)