Burdur Deva Partisi İl Başkanı Saim Türkay oldu.Günlerdir merak edilen tevdiyi DEVA Genel Başkanı Ali Babacan tarafından Saim Türkay’a verildi.
Kurucu il ataması dolayısıyla açıklamada bulunan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “DEVA Partisi Burdur Kurucu İl Başkanı Saim Türkay’ı tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz. Partimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.
DEVA Partisi Burdur İl Başkanı Hakan Büyüktopbaş, sağlık sebeplerinden dolayı istifa etti. Başkanlık görevini, Hasan Uçar'a devretti.
Burdur Deva Partisi İl Başkanı Saim Türkay oldu.Günlerdir merak edilen tevdiyi DEVA Genel Başkanı Ali Babacan tarafından Saim Türkay’a verildi.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Yorumlar (0)