Didim Belediyesi, okul önlerinde kurduğu ikram aracı ile çorba dağıtarak, öğrencilerin içini ısıttı.
Sosyal belediyecilik ve vatandaş odaklı hizmetleri ile ön plana çıkan Didim Belediyesi soğuk havalarda öğrencilerin içini ısıtmaya devam ediyor. Didim Belediyesi’ne bağlı ikram aracı okulların önüne giderek geleceğimizin mimarı öğrencilerimize sınav haftasında destek olabilmek için çorba ikramında bulundu. Sıraya girerek sıcak çorbalarını Didim Belediyesi ekiplerinden alan öğrenciler, ikram için Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’a teşekkür etti.
Öğrencilerimizin her zaman yanında olduklarını belirten Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay; "Soğuk kış günlerinden öğrencilerimizin içini ısıtmak için çorba ikramında bulunduk. Çorba ikramlarımız okullarımızda devam edecek” dedi.
Didim Belediyesi, havaların soğumasıyla birlikte gerçekleştirdiği çorba ikramı Didimli vatandaş ve öğrencilerin yüzünü güldürdü.
Didim Belediyesi, Avrupa’nın en büyük tur operatörleri arasında yer alan bir firmanın Altalya’daki programına katıldı.
Didim'de cenaze hizmetlerinden artık ücret alınmayacak
Kepez Belediyesi tarafından Akdeniz Üniversitesi Merkez Kütüphanesi önünde öğrencilere sıcak çorba ikramında bulunuldu.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, final haftası nedeniyle Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'nde ders çalışan öğrencilere sıcak çorba ikramında bulunuyor. Detaylar haberimizde...
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gölcük Kavaklı Çarşamba Pazarı’nda tezgah açan esnafa soğuk kış gününde çorba ikramında bulundu.
Yorumlar (0)