Bölgesel Amatör Lig 5. Grup karşılaşmasında Didim Belediyespor evinde ağırladığı Irlıganlıspor’u 3-1 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu.
BAL 5. Grup karşılaşmasında Aydın ekiplerinden Didim Belediyespor evinde Denizli ekiplerinden Irlıganlıspor’u ağırladı. Didim Atatürk Stadı’nda oynanan maçta Didim seyircisi iki maçlık cezanın ardından tribünlerde yerini aldı. Maçı Didim Garnizon Komutanı Albay Ali Saçan, Didim Belediye Başkan yardımcısı Yusuf Deveci, Didim Belediyespor Kulüp Başkanı Murat Küçüker ve yöneticiler birlikte izledi.
20’inci dakikada Didim Belediyespor Samet’in ceza sahasında topu Rıza ile buluşturdu. Kalecinin yanından topu ağlara gönderen Rıza skoru 1-0 yaptı. 45+3 dakikasında Didim atağında kaleciden dönen topu vuran Emre canın şutu direkten döndü. İlk yarı Didim’in 1-0 üstünlüğüyle sona erdi. 47’nci dakikada Didim Belediyespor atağında Rıza’nın pasında Anıl topu ağlara gönderdi ve skor 2-0 oldu. 73’üncü dakikada Didim Belediyespor’da Rıza’nın pasında defanstan dönen topu Anıl tamamladı ve skoru 3-0 yaptı. 90+3’de Didim defansından dönen topa gelişine vuran Erdoğan skoru 3-1 yaptı. Maç ev sahibi ekip Didim Belediyespor’un 3-1’lik üstünlüğüyle sona erdi. İHA
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)