15 parçadan oluşan koleksiyonda yüzde 100 doğal pamuklu ve ipek kumaşlar kullanıldı. Renklendirme işlemleri kekik, adaçayı, defne yaprağı gibi bitki ve bitki atıklarından elde edilen doğal boyalarla yapıldı.
Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Tıbbi Sekreter Hediye Cevizci, Covid-19 döneminde başladığı resim tutkusunun başarısını çalıştığı hastanede sergiledi.
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Eğitim Fakültesi Resim İş Eğitimi Anabilim Dalı lisansüstü öğrencileri tarafından yapılan 55 sanatsal görsel, Sinop Sabahattin Ali Kültür Merkezi’nde açılan sergide sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
Bitlis'in Tatvan ilçesinde, '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' etkinlikleri çerçevesinde fotoğraf sergisi düzenlendi.
Kastamonu Üniversitesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde sanal sergi açıldı.
Düzce Belediyesi’nin destekleriyle Konuralp Antik Kentte yapılan kazı çalışmaları sırasında ortaya çıkan Aslanlı Mozaik’in replikası valilik binası karşısında sergileniyor.
Eskişehir Teknik Üniversitesinde (ESTÜ) 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü 2024 yılı programı kapsamında, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Fotoğraf Sergisinin açılışı gerçekleştirildi.
Yorumlar (0)