Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde düğüne giden hafif ticari aracın tırla çarpışması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden Rabia Ceylan ve Hüsne Ceylan’ın cenazesi toprağa verildi.
Kaza, dün akşam Nurdağı-Bahçe D-400 kara yolu Kızlaç köyü mevkiinde meydana geldi. Sürücüsü öğrenilmeyen 34 FV 7870 plakalı tır, Ökkeş C.’nin kullandığı 07 BHE 526 plakalı hafif ticari araca çarpmış, kazada Rabia Ceylan, Hüsne Ceylan, Merve Gülsoy, Asmina Gülsoy hayatını kaybetmiş, sürücü Ökkeş C. ile Ali G. ve Almina G. yaralanmıştı.
Düğün evini cenaze evine çeviren kazada hayatını kaybeden 4 kişiden Rabia Ceylan ve Hüsne Ceylan, gözyaşları arasında Bahçe ilçesi Bekdemirli Köyünde aile mezarlığına defnedildi. Aynı kazada vefat eden Merve Gülsoy ve kızı Asmina Gülsoy da Adana Kabasakal Mezarlığına defnedildi.
Kazayla ilgili açıklama yapan Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, ‘‘Üzücü bir olay yaşadık Kızlaç köyündeki düğün yerine giderken Ceylan ve Gülsoy ailelerinden 4 kişi elim bir kaza sonucunda hayatını kaybetti. Bugün onları defnetmek için geldik. Ceylan ailesinin fertlerini ilçemiz Bekdemirli Köyünde aile mezarlığına defnettik. İki ailemizin de başı sağ olsun. Rabbim geride kalanlarla sabırlar versin’’ dedi.
Kaza sonrası düğün töreninin iptal olduğu söylendi. İHA
Bucak'ta cenaze nakil ücreti ne kadar? Burdur'un Bucak ilçesinde cenaze nakil hizmeti ile ilgili yeni karar alındı! İşte detaylar...
Muğla’nın Menteşe ilçesinde bulunan Kurşunlu Camii’nde sabah saatlerinde yaşanan olay, kentte büyük merak uyandırdı
Bursa'da cinnet getiren babalarının öldürdüğü 3 kardeşin cenazeleri yakınları tarafından Adli Tıp Kurumu'ndan teslim alındı. Babalarının 15 gün önce Erzurum'a giderek getirdiği öğrenilen kardeşler, annelerinin köyünde yan yana defnedilecek.
Burdur'da nişan törenine giderken kaza yapan gelin adayı ve kardeşi hayatını kaybetti. Damat adayının cenazesi ise memleketi Ardahan'a gönderildi.
Erzincan TOBB Binali Yıldırım Kız İmam Hatip Lisesi öğretmenlerinden Dücane Muhammed Sadık, memleketi Elazığ’da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti.
Osmangazi Belediyesi’nin Ruhsat ve Denetim eski müdürü Yüksel Aslan, yakalandığı amansız hastalık sonucu vefat etti. Aslan için Osmangazi Belediyesi bahçesinde tören düzenlendi.
Yorumlar (0)