Düzce Belediyesi, ‘Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde özel çocuklarla bir araya geldi. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Hacı Hidayet Türkseven Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret ederek özel öğrencilere özel bir gün yaşattı.
Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, özel günlere yönelik gerçekleştirdiği etkinliklere ‘Dünya Otizm Farkındalık Günü’ ile devam etti. Hacı Hidayet Türkseven Özel Eğitim Uygulama Okulu’nu ziyaret ederek özel çocukların özel günlerine eşlik eden müdürlük ekipleri, öğrencilerin hazırladıkları oyun ve dansları izlerken, güne özel hazırlanan pastayı hep birlikte kesti.
Müdürlük, okul bahçesinde kurdukları çadırlarda yüz boyama yapıp pamuk şeker ikramında bulunurken, getirdikleri fidanları da tek tek ilgilendikleri özel çocuklara hediye ederek, hep birlikte okul bahçesine dikmelerine de yardımcı oldu.
Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, 2024 yılı ilk 6 aylık faaliyet raporunu yayımladı
Düzce Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, 2024 yılının ilk 6 aylık sürecinde gerçekleştirdiği hizmetlerle vatandaşların acılı ve hassas günlerinde yanlarında olmayı sürdürdü. Bu süreçte 898 cenazeye hizmet sağlayan müdürlük, mevcut görevlerini de yerine getirmeye devam etti.
Düzce Belediyesi tarafından yapımı devam eden Modern Sanayi Sitesinde çalışmalarda sona gelindi.
Düzce Belediyesi tarafından kurulan katı atık ayrıştırma, işleme ve enerji üretim tesisinde 32 bin 553 ton atık değerlendirilerek, 3 bin 586 hanenin 4 aylık elektrik ihtiyacını karşılayacak elektrik üretildi.
Düzce Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantılarının ikinci birleşimi gerçekleştirildi. Görüşülen 24 gündem maddesi karara bağlandı.
Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları ile 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü arasında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde, kurum personeline yönelik tezhip ve karakalem kursları başladı.
Yorumlar (0)