Eceabat Toplum Sağlığı Merkezi, Köprülü Hamdibey İlkokulu 2. sınıf öğrencilerine ağız ve diş sağlığı eğitimi verdi. Eğitimde doğru diş fırçalama teknikleri ve ağız sağlığının önemi anlatıldı.
Ağız ve diş sağlığı, yalnızca estetik bir mesele olmaktan öte, genel sağlık için hayati bir öneme sahiptir.
Yatağa bağımlı veya özel ihtiyaçları olan hastalar için evde ağız ve diş sağlığı hizmetleri. Muayene, diş çekimi, dolgu, protez gibi birçok hizmeti evinizin rahatlığında alın. 444 38 33 numaralı telefondan başvurun!
Antalya’nın Gazipaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü, öğrencilere ağız ve diş sağlığı konulu eğitim verdi.
Genellikle ağız ve diş bakımı ve sağlığı ile ilişkilendirilen ağız kokusu sorununun sindirim sistemi ile de alakalı olabileceğini söyleyen Prof. Dr. Hakan Demirci, konuyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.
Kütahya İl Sağlık Müdürlüğünce Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Haftası nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlendi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Ağız ve Diş Sağlığı Haftası kapsamında belediye bünyesindeki kreşlerde bilgilendirme çalışması düzenliyor. Devamı haberimizde...
Yorumlar (0)