Edirne’de bir kişi marketten alışveriş yaparken, hırsızın tereyağından kıl çeker gibi telefon hırsızlığı güvenlik kamerasına yansıdı. 4 Kişilik hırsızlık çetesi kovalamaca sonucu yakalandı.
Edirne’nin Kıyık Caddesi’nde bulunan bir markette herkes alışveriş telaşındayken, hırsızlık çetesi ise cep telefonu hırsızlığı peşindeydi. Yaşlı adamın manav tezgahından alışveriş yaptığı anda yanına yaklaşan hırsız, tereyağından kıl çeker gibi saniyeler içinde cep telefonunu çalıp kayıplara karıştı.
Cep telefonunun çalındığını fark eden vatandaşın ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, marketin güvenlik kameralarını inceledi. Ekipler, olayı gerçekleştiren hırsızla birlikte 1’i kadın 4 kişinin organize şekilde olay yerinden ayrıldığını tespit etti.
Şüphelilerin yerini tespit eden ekipler operasyon için harekete geçti. İstasyon Mahallesi’nde şüpheliler ile polis arasında kovalamaca yaşandı. Koşarak kaçarken binaların bodrum katlarına saklanan 4 kişi yakalanarak gözaltına alındı.
Şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.
Camideki sadaka kutusunu çalan hırsızlar, halılar batmasın diye ayakkabılarını çıkardı işte detaylar..
Afyonkarahisar ve Isparta'da evlerden hırsızlık yaptığı tespit edilen 4 şüpheli, Burdur'da yakalandı. Şüphelilerden biri tutuklanırken, diğerleri adli kontrol altında.
Bir kafenin tuvaletinde unuttuğu telefonunu iki kişiye çaldırdı. Olayla ilgili konuşan Nazlıcan Çakır "kendi emeğimle çalışıp aldım görüyorsan geri getir" dedi.
Minibüse binen bir kadın diğer yolcuya minibüs parasını uzattı. Daha sonra "paramı çaldınız" diyerek yolcu kadına suçlamalarda bulundu.
Burdur Karamanlı'da işyerinden dizüstü bilgisayar çalan şüpheli, polis ekipleri tarafından suç unsuru ile birlikte yakalandı ve tutuklandı. Detaylar için tıklayın!
Muğla'nın Menteşe ilçesinde bir evin bahçesinden motor çalan hırsızlar, motoru yaktıktan sonra başka bir mahallede bulunan gölete attılar.
Yorumlar (0)