ERZURUM (İHA) - Erzurum’da yaklaşan bayram öncesi pazarlarda alışveriş yoğunluğu yaşanıyor.
Kent merkezindeki alışveriş merkezleri ve mağazalarda özellikle akşam saatlerinde yaşanan alışveriş telaşı pazar günleri Mahallebaşı’nda kurulan semt pazarında daha fazla hissediliyor. İkinci el ile birlikte daha ucuz giyim eşyalarına rağbet eden vatandaşların uzun pazarlıklara girdiği de gözlerden kaçmıyor. Erzurum’da artık geleneksel hale gelen Mahallebaşı ucuzluk pazarı, bayram alışverişi yapmak isteyen vatandaşlarla doldu taştı. Giyim eşyaları başta olmak vatandaşların aradıkları hemen hemen her şeyi bulabildikleri Mahallebaşı Pazarı’nda bayrama sayılı günler kala oluşan kalabalıklar esnafı da memnun etti.
TFF 3. Lig ekiplerinden Pazarspor, yeni sezon hazırlıklarına Fındıklı’da başladı.
Antalya'nın Kumluca ilçesinde aşırı sağanak yağmur neticesinde 12 Aralık 2022 tarihinde yaşanan sel afetinden sonra ilçeye gelen dönemin İçişleri, Tarım Orman ve Turizm Bakanları tarafından Gavur Deresi'nin üzerine kurulu olması ve yaşanacak sel afetine sebep olacağı gerekçesi ile yıkılmasına karar verilen eski pazar yerinde yıkım işlemleri başladı.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, vizyon projeler arasında yer alan Vadişehir Merkezi’ne alzheimer merkezi yapmak için kollarını sıvadı.
TFF 3. Lig ekiplerinden Pazarspor, 29 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Muhammet Emre Kalkan’ı renklerine bağladı.
Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen 'Yaz Spor Okulları' için açılış töreni düzenlendi. Hasan Doğan Spor Tesislerinde yapılan tören, coşkulu bir katılımla gerçekleştirildi. Törende, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, veliler ve spor okullarına katılan çocuklar yer aldı.
Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın şehre kazandırdığı ve Talas Belediyesi klasikleri arasına giren Antika Pazarı, hafta sonundan itibaren Mevlana Mahallesi pazar yerinde kurulacak.
Yorumlar (0)