Erzurum’da 12 ilin katılımı ile Gençlik Merkezi sporcuları masa tenisi, basketbol ve futbol dallarında mücadele edecek.
İller arası Gençlik Merkezleri arası Spor Ligi açılış seremonisi Yakutiye Spor Salonu’nda yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan törende, Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Levent Çakmur, katılan takımlara başarılar diledi.
12 ilin katılımı ile gerçekleşecek olan Gençlik Merkezleri Futbol (Kazım Karabekir Stadı yanındaki sentetik saha), masa tenisi (Yakutiye Spor Salonu) ve 33 basketbol müsabakaları (Olimpiyat Millet Bahçesi Spor Salonu-Eski Fuar Alanı) 17-21 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı.
Tercan’da Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımı olup inşaatı Tercan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından takip edilen mini tip Gençlik Merkezi’nin inşaatında sona doğru gelindi.
Düzce'de devam eden Kur'an Kurslarında öğrenciler Bahçeşehir Gençlik Merkezi'nde gönüllerince eğlendi.
Bucak İlçe Gençlik Merkezi'nde düzenlenen yaz kurslarına yoğun ilgi var. 650 öğrencinin katıldığı spor kursları ve 1250 öğrencinin katıldığı kültür sanat kursları ile toplamda 2500'den fazla kişi Bucak Yaz Kursları'ndan faydalanıyor. Kurslar 1 Eylül'e kadar devam edecek.
Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi Bilal Erdoğan Gebze Güzide Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti.
- Aydın’ın Buharkent ilçesinde Belediye Başkanı Mehmet Erol’un girişimleriyle hayata geçirilen ve yapımı tamamlanan Gençlik Merkezi kapılarını açtı.
Yorumlar (0)