ERZURUM (İHA) - Erzurum Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen yürüyüşte terör saldırıları protesto edildi, şehitler anıldı.
Lala Paşa Cami önünde toplanan Ülkü Ocakları mensupları, sloganlar eşliğinde havuz başı kent meydanına kadar yürüdü. Burada basın açıklaması yapan Ülkü Ocakları İl Başkanı Mevlüt Özcan, “Pençe kilit operasyonunda PKK’nın hain saldırıları sonucu 12 vatan evladımız toprağa düşmüştür. Mehmetçiklerimize, ailelerine, silah arkadaşlarına, yüce Türk Milletine metanet ve başsağlığı diliyorum. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi, 'öfkemiz, acımız kadar büyüktür, bunlarla mücadelemiz sonuna kadar devam edecektir'. Bu vesile ile burada toplanan vatanını seven, milletini seven değerli hemşehrilerim, ülküdaşlarım, dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Ne mutlu Türküm diyene” diye konuştu.
Programda şehitlerin adları okundu ve katılımcılar hep birlikte 'burada' dedi. İHA
Afyonkarahisar Ülkü Ocakları toplumsal farkındalığı artırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Detaylar haberimizde
Altınyayla (Dirmil) Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı İlçe Başkanlığı Görevine Getirilen Özer Özen' e Belediye Başkanı Selen Kınalı'dan tam destek mesajı.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Burdur Ülkü Ocakları Başkanlığı'nda gerçekleştirilen devir teslim töreni ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Bucak Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı ve Milliyetçi Hareket Partisi Bucak İlçe Teşkilatı tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle Türk Gençliği Şöleni düzenlendi.
Ülkü Ocakları Bucak İlçe Başkanlığı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı "19 Mayıs Türk Gençliği Şöleni" ile kutluyor. Detaylar haberimizde....
Burdur Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen Türk Gençlik Şöleni 10 Şubat'ta Hüsnü Bayer Kapalı Spor Salonu'nda ücretsiz olarak gerçekleşecek. Şölende Ozan Manas ve Osman Öztunç sahne alacak.
Yorumlar (0)