Tekirdağ Çorlu eski Endüstri Meslek Lisesi bahçesinde çıkan yangın korkuttu.
Şeyh Sinan Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan birikmiş hurda atık malzemelerin bulunduğu eski okul bahçesinde yangın çıktı. Yükselen alevler çevreden de fark edildi. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü.
Eski lise bahçesinde zaman zaman ateş yakılmasına tepki gösteren bir esnaf, “Ben de burada esnafım, baktım duman dumana gidiyor. Apar topar itfaiyeyi aradık. İtfaiye ekipleri de kısa sürede gelip müdahalesini yaptı. Burada genelde kablo yakılıyor. Biz bu şahısları kovuyoruz ama yine gelip burada ateş yakıyorlar” diye konuştu.
Tekirdağ Çorlu’da çıkan ot yangını itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu söndürüldü. Devamı haberimizde..
karton fabrikasında yangın: Alevler sardı Haber detayı..
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) hizmet bölgelerinde yoğun klima kullanımı nedeniyle elektrik tüketiminde rekor artış yaşandı. Peki elektriksiz kalır mıyız? AEDAŞ acil eylem planı devrede. Antalya'da 23 Temmuz'da tüketim yüzde 14,3 artarak 58.606 MWh'ye ulaştı.
26 Temmuz Çarşamba günü TRT1, ATV, Kanal D, Show TV, TV8, Star TV'de hangi programlar var? Bugün televizyonda izleyebileceğiniz diziler, filmler ve programlar hakkında detaylı bilgi edinin.
Yorumlar (0)