Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Celalettin Kesikbaş, Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy ve Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ile bir araya geldi.
Başkan Kesikbaş ve ESO oda yönetim kurulu üyeleri, Vali Hüseyin Aksoy'u makamında ziyaret etti. Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Aksoy, Başkan Kesikbaş ve üyelere çalışmalarında başarılar diledi.
Kesikbaş ayrıca, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç'la da makamında bir araya geldi. 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi'nin ardından başkanlığa yeniden seçilen Başkan Ataç’ı kutlayan Kesikbaş, yeni döneminin hayırlı olmasını diledi ve çiçek takdim etti. Başkan Ataç, ziyaret ve iyi dilekleri için Kesikbaş’a teşekkür etti.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)