Burdur / Bucak

EZRAK ISI, ECA MARKALI KLİMALARLA SİZİ SERİNLETECEK!

Bucak ilçesinde yıllardır kaliteli ve güvenilir bir firma olan EZRAK ISI GRUBU , sektörde önde gelen firmalardan biri olmaya devam ediyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte klima satışlarının arttığı bu günlerde, ECA markalı klimalar uygun fiyata …

EZRAK ISI, ECA MARKALI KLİMALARLA SİZİ SERİNLETECEK!

Bucak ilçesinde yıllardır kaliteli ve güvenilir bir firma olan EZRAK ISI GRUBU , sektörde önde gelen firmalardan biri olmaya devam ediyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte klima satışlarının arttığı bu günlerde, ECA markalı klimalar uygun fiyata ve ödeme koşullarıyla EZRAK ISI GRUBU’nda sizleri bekliyor.

Firma sahibi Ramazan Özmen,NNC Medya’ya yaptığı açıklamada,”EZRAK ISI GRUBU olarak 2001 yılından itibaren kalorifer kazanı imalatı ile sektöre giriş yaptık. Kalorifer kazan imalat ve montajı ile anahtar teslim iş yapmaya başladık. 2011 yılından itibaren de Toros gaz işbirliği ile ilçemizin doğalgaz kalorifer ihtiyacını gideren bir firmayız. 40 yıllık bir ticari geçmişimiz var. Sektörün öncü firmalarından biriyiz.Bucak’ta ECA’nın 18 yıldır bayiliğini yapmaktayız. Kombi- klima- panel radyatör vb. ürünlerini halkımızın hizmetine sunuyoruz” diye konuştu.

ECA markasının Türkiye’de bilinen ve güvenilen bir marka olduğunu ifade eden Özmen, “ECA, iki yıl önce imalata başladı. Dünyanın en iyi elektrik motoru üreticisinden klima motorunu satın alarak, sessiz, yüksek verim ve düşük yakıtlı bir klima üretti. 2 yıldır satışını yapıyoruz ve olumlu geri dönüşler almaktayız. 9 bin BTU dan 60 bin BTU’ya kadar soğutmalı klimalarımız mevcuttur.ECA geçen yıl en son model klimayı ebatı küçük verimi yüksek yakıtı az olarak halkımıza sundu. Bunun yanında da şimdi kadar piyasada satılan tam yoğuşmalı klimaya muadil olarak düşük metrajlı evler için yarı yoğuşmalı klimayı da üretti. Verimi yüksek yakıtı düşük ideal bir klima ortaya çıktı” dedi.

Ürünlerimizin 7/24 servis hizmeti olduğunun altını çizen Ramazan Özmen, “Kombilerimiz ve klimalarımız TSE ve Uluslararası standarttın ön gördüğü sessizlikte çalışmaktadır. Ses yönünden herhangi bir sıkıntımız yok vatandaşlarımızın bunu iyi bilmelerini istiyoruz. Türkiye’de sürekli değişken bir fiyat politikası olmasına rağmen şu anda ürünlerimizin her ikisi de 2018 yılında satışa sunulan fiyattan satılmaktadır. Ürünlerimize herhangi bir zam uygulanmamıştır. Peşin satışlarda ve vadeli satışlarda müşterilerimize gereken iskontolar uygulanmaktadır.

Bütün ürünlerimiz anahtar teslim fiyattır. Borusu eksik, kumandası eksik vb. gibi sıkıntılar yaşatmıyoruz. Sadece müşterimizi Toros gaza abonelik ve saat almak için yönlendiririz. Haricinde bütün işlemler firmamız tarafından yapılmaktadır. Kullandığımız ürünlerde Türkiye’nin en iyi markaları olan ECA- BORUSAN-TDS-DİZAYN-ARILI gibi markalarla hizmet etmekteyiz” dedi.

Kontrolsüz ısı, kaybolan enerji, para ve zaman demek olduğunu belirten firma yetkilisi Ramazan Özmen, “Bu yüzden vatandaşlarımızı keşke dememek için kalitenin adresi EZRAK ISI Grubu’na davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

EZRAK ISI GRUBU
Tel: 0 248 325 2506 – 0 555 973 7970
Adres: Oğuzhan Mahallesi 3909 Sokak No:3 (Eski Lider Hastanesi arkası) BUCAK E.C.A MARKASI HAKKINDA Elginkan Topluluğu’nun kurucuları, Manisa şehrinin köklü ailelerinden olan Elginkan Ailesi’dir. Bulgaristan’dan anayurda göç etmiş, ticaret geleneğine sahip bir aileye mensup Merhum Ahmet Elginkan ve ailesinin kökleri Saruhan’lılara uzanan Merhume Ümmehan Elginkan; çocukları Ekrem ve Cahit Elginkan’ın birlikte iş hayatına atılmalarına öncülük etmişlerdir. Elginkan Topluluğu bugün de aile büyüklerinden miras kalan sağduyu, bilinç ve değerlerle geleceğe ilerlemektedir.

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Ümit Altındal kalbine yenik düştü
Bölgesel

Ümit Altındal kalbine yenik düştü

Burdur'da AK Parti camiasının yakından tanıdığı Ümit Altındal, kalp krizine yenik düştü.

Burdur'da cinsel istismar iddiaları asılsız çıktı
3. Sayfa

Burdur'da cinsel istismar iddiaları asılsız çıktı

Burdur’da 4 öğretmen ve bir öğrencinin adının geçtiği cinsel istismar olayı ile ilgili haberler ve iddialar asılsız çıktı. İşte detaylar...

Arma Klinik Bucak'ta hizmete açıldı
Tanıtım

Arma Klinik Bucak'ta hizmete açıldı

Bucak'ta yıllardır verdiği hizmet ile halkın beğenisini kazanan Arma OSGB, Arma Klinik'i ilçeye kazandırdı.

Bucak'ta ormanlık alandaki alevler korkuttu
3. Sayfa

Bucak'ta ormanlık alandaki alevler korkuttu

Burdur'un Bucak ilçesinde yangın sezonu, orman yangını ile açıldı. İncirhan'da yükselen alevler ekiplerin müdahalesi ile söndürüldü.

Başkan Selahatdin Gökçe, engelli vatandaşın yüzünü güldürdü
Bölgesel

Başkan Selahatdin Gökçe, engelli vatandaşın yüzünü güldürdü

Kocaaliler Belediye Başkanı Selahatdin Gökçe'nin girişimlerinin ardından, engelli vatandaşın ihtiyacı giderilirken, yüzündeki mutluluk görülmeye değerdi.

Başkan Yusuf Keyik, 'Ekonomide iyileşme beklentisindeyim'
İş Dünyası

Başkan Yusuf Keyik, 'Ekonomide iyileşme beklentisindeyim'

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK, 2023 seçimlerinden sonra ekonomik dengesizliği giderecek adımların atılacağının beklentisinde olduğunu açıkladı.