2018 yılından bugüne kadar tanınmış simaları ve sporcuları tedavi eden Fizyoterapist Mehmet Acet, geçen zaman içerisinde Bucak Halkının sevgisi ve takdirini kazandı.
Fizyoterapistlik ve sağlıklı yaşam danışmanlığı yapan Fizyoterapist Mehmet Acet, Ortopedik rehabilitasyon, nörolojik rehabilitasyon, pediatrik rehabilitasyon, manuel terapi, kişiye özel egzersiz danışmanlığı,Sporcu sağlığı ve rehabilitasyonunu uyguluyor.
FİZYOTERAPİST MEHMET ACET
TEL: 0543 467 75 73
ADRES: Konak mah.Süleyman demirel bul.no.10 kat.3 Ofispark Bucak / Burdur
Burdur'un Bucak ilçesinde, Bucak Fizyotime Sağlıklı Yaşam Merkezi düzenlenen açılışla hizmete açıldı. Detaylar haberimizde...
Bucak'ta Fizyoterapist Raziye Demir Acar tarafından Fizyo Evim hizmete açıldı. Kliniğin uzman kadrosu bireylerin ihtiyacına göre kişiye özel danışmanlık hizmeti sağlıyor.
Burdur'un Bucak İlçesi'nde görev yapmakta olan Fizyoterapist İlknur Cansu Koplay, Yılın Starları Türkiye 2022 Ödüllerinde, 2 ödül birden aldı.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Yorumlar (0)