Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliği yarışması Bucak İlçe Spor Salonu’nda yapılan müsabakalar ile sona erdi.
Çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda Bucak Susuz Ortaokulu birinci, 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ikinci ve Ürkütlü Ortaokulu üçüncü oldu.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren okullara ve sporculara ödülleri verildi.
USO Anadolu Lisesi genç kızlar futsal takımı, katıldığı tüm maçları kazanarak Burdur genç kızlar futsal il birincisi oldu. Şampiyonluğu, final maçında Mehmet Uzal Sosyal Bilimler Lisesi'ni 2-0 yenerek elde etti.
Afyonkarahisar Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezleri Teknoloji Kulübü gönüllüleri, TEKNOFEST yarışmalarında kazandıkları ödüllerle dikkat çekmeye devam ediyor.
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen, Prof. Dr Veysel Eroğlu Spor Salonu'nda Taekwondo ve Eskrim branşlarında eğitim gören sporcuları ziyaret etti.
Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Ula Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Ula'nın dağ mahalleleri çocukları bocce branşıyla tanıştırıyor
Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından okul sporları yıldızlar kızlar Tenis İl birinciliği müsabakaları sona ererken, dereceye giren okullar ödüllerini aldı.
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen spor okullarında kursiyer yoğunluğu yaşanıyor.
Yorumlar (0)