Ankara

Gazeteci Mustafa Yavuz, CHP'nin Ankara'daki Yerel Seçim Hedeflerini Açıkladı

Gazeteci Mustafa Yavuz, TV 6 kanalında CHP'nin 2024 Ankara yerel seçimlerindeki hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu. Gazeteci Mustafa Yavuz Kimdir

Gazeteci Mustafa Yavuz, CHP'nin Ankara'daki Yerel Seçim Hedeflerini Açıkladı

Gazeteci Mustafa Yavuz, TV 6 kanalında CHP'nin 2024 Ankara yerel seçimlerindeki hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu. CHP'nin Ankara'da Büyükşehir Belediyesi ve 12 ilçe belediyesini hedeflediği belirtildi.

Gazeteci Mustafa Yavuz açıkladı! İşte CHP'nin Ankara'da hedefine koyduğu belediyeler

Gazeteci Mustafa Yavuz, TV 6’da CHP'nin Ankara'da yerel seçim hedeflerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Gazeteci Mustafa Yavuz, TV 6’da Hüseyin Bekar’ın sunduğu Ankara Meydanı isimli programda CHP’nin Ankara'da 2024 yerel seçimlerinde hedeflerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

"CHP’NİN ANKARA’DA HEDEFİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE BİRLİKTE 12 İLÇE BELEDİYESİ"

"CHP kaynaklarından edindiğim bilgiye göre; CHP'nin Ankara'da başta Ankara Büyükşehir Belediyesi olmak üzere en az 12 ilçe belediyesini gözüne kestirdiğini" ifade eden Mustafa Yavuz, CHP'nin yerel seçim çalışmalarına ilişkin yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

"Biliyorsunuz CHP, Ankara'da Ankara Büyükşehir Belediyesi, Çankaya Belediyesi, Yenimahalle Belediyesi ve Elmadağ Belediyesi olmak üzere 4 belediyeyi yönetiyor. Bunun yanında Polatlı, Gölbaşı, Etimesgut ve Mamak ilçe belediyelerini almak için çok ciddi bir çalışma yürütüyor.

AHMET AKIN BAŞKANLIĞINDA YOĞUN ÇALIŞMA

Ankara'da 25 olan ilçe belediyesinden 12 tanesini almak için çok yoğun bir çalışma içerisinde. CHP Genel Merkezi, CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın başkanlığında çok yoğun bir çalışma yürütülüyor. CHP'nin yönettiği 11 büyükşehir belediyesi sayısını 17'ye, 250'ye yakın ilçe belediyesi sayısını da çok daha yukarılarına çekmek için hummalı bir çalışma yapılıyor"

"CHP'Lİ BELEDİYELER TARIM VE HAYVANCILIĞA ÇOK CİDDİ DESTEK VERİYOR"

Öte yandan Gazetesi Mustafa Yavuz, programın ilerleyen bölümlerinde CHP'nin yönettiği belediyelerin tarım ve hayvancılığa verdiği desteklere ilişkin ise şu açıklamaları yaptı:

"Özellikle Ankara, İstanbul, İzmir ve Adana Büyükşehir Belediyeleri olmak üzere Antalya Döşemealtı ve Çukurova gibi ilçe belediyeleri tarıma çok ciddi destek veriyorlar. Bakanlığın yapması gereken yatırım ve destekleri CHP'li belediyeler veriyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi, Mansur Yavaş başkanlığında Ankara'da bütün ilçelerde belli bir planlama dahilinde tarım ve hayvancılığa yönelik önemli yatırım ve destekler veriyor. Susuz tarımın nasıl yapılacağını bir yerde öğretiyor, sulama kanalları açıyor, çiftçilere yönelik tohum ve gübre desteklemesi yapıyor"

GAZETECİ MUSTAFA YAVUZ KİMDİR 

Mustafa Yavuz 18.03. 1978 yılında Elazığ ili Palu ilçesinde doğdu. Eğitim hayatını Antalya’da tamamladı.

Gazetecilik hayatı boyunca Döşemealtı Haber Gazetesi, Sözbir Tv, MY Haber, Kanal Siyaset Tv, Akdeniz Tv, Kanal 5 Tv ve KRT Tv gibi gazete ve televizyonlarda program ve yayınlar yaptı.


Mustafa Yavuz 7 Haziran 2015 milletvekili genel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili adayı oldu.

Mustafa Yavuz halen Ankara’da CHP Genel Merkezi'nde danışman olarak aktif siyasetin içindedir.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 2
  BEĞENMEDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 2
  BEĞENDİM
 • 1
  GÜLDÜM
 • 1
  ŞAŞIRDIM
 • 1
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

CHP, belediye başkan adaylarını Kasım ve Aralık'ta açıklayacak
Bölgesel

CHP, belediye başkan adaylarını Kasım ve Aralık'ta açıklayacak

CHP'nin 36. Olağan Kurultayı'nın ardından Kasım ve Aralık aylarında belediye başkan adaylarını açıklayacağı kulis bilgisi paylaşıldı.

CHP Burdur'da kongre için geri sayım | 3 aday yarışacak
Bölgesel

CHP Burdur'da kongre için geri sayım | 3 aday yarışacak

Burdur CHP'de ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından İl Kongresi de 30 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Kongrede Kadir Koç, Ersin Kaplan ve Hakan Açar yarışacak.

Burdur Şeker Fabrikası'nda Gizli Kampanya Açılışı
Bölgesel

Burdur Şeker Fabrikası'nda Gizli Kampanya Açılışı

CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut ve Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Şeker Fabrikası'nda düzenlenen kampanya açılış töreninin gizlice yapılmasına tepki gösterdi.

CHP Bursa İl Başkanlığına Nihat Yeşil seçildi
Yaşam

CHP Bursa İl Başkanlığına Nihat Yeşil seçildi

CHP 38. Bursa İl Olağan Kongresi, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı.

CHP Genel Başkanlığı'na Özgür Özel 'de aday olduğunu açıkladı
Yaşam

CHP Genel Başkanlığı'na Özgür Özel 'de aday olduğunu açıkladı

CHP Grup Başkanı Özgür Özel, Genel Başkanlık'a adaylığını açıkladı. Özel'e ilk destek "değişim" mesajları veren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan geldi. CHP değişirse Türkiye değişir.

Deniz Çakmak, CHP İl Başkanlığına yeniden aday oldu
Bölgesel

Deniz Çakmak, CHP İl Başkanlığına yeniden aday oldu

Deniz Çakmak, CHP İl Başkanlığına aday oldu