Antalya / Gazipaşa

Gazipaşa’da güven ve huzur toplantısı yapıldı

“Muhtarlarla istişare içinde olmalıyız” Devamı haberimizde..

Gazipaşa’da güven ve huzur toplantısı yapıldı

Antalya’nın Gazipaşa ilçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Kayhan, polis ile halk arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla gerçekleştirilen güven-huzur toplantısında ilçedeki mahalle muhtarıyla buluşarak vatandaşların sorunlarını ve isteklerini dinledi.
Muhtarlar Derneği’nde yapılan toplantıya polis sorumluluk bölgesinde bulunan ilçedeki mahalle muhtarları katıldı. Mahalle muhtarları, mahallelerindeki vatandaşların kendilerine ilettiği sorunları ve istekleri, İlçe Emniyet Müdürü Kayhan’a aktardı. İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk sahasında bulunan mahallelerde gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili görüş, öneri ve çözüm yolları hakkında muhtarlarla karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Emniyet Müdürü Kayhan, mahallelerdeki sorunların çözülmesi ve eksiklerin giderilmesi için Emniyet Müdürlüğü olarak asayiş, güvenlik ve uyuşturucu ile mücadele konularında kararlılıkla çalışmaların devam edeceğini belirtti.

“Muhtarlarla istişare içinde olmalıyız”
Vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek muhtarlarla bir araya geldiklerini belirten Kayhan, Gazipaşa’nın daha güvenli ve huzurlu bir şehir haline getirebilmek amacıyla Emniyet Müdürlüğü olarak aynı gayret ve çaba içerisinde çalışmaların sürdürüleceğini vurguladı. İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Kayhan, muhtarlarla birlik içerisinde sorunların hızlı ve etkin şekilde çözüme kavuşturacaklarının altını çizerek, “Güvenlik hizmetlerinin hızlı ve etkin yürütülmesi, suç olaylarının önlenmesi, gerçekleşen olaylarda faillerin yakalanarak adalete teslim edilmesi için başta muhtarlarımız olmak üzere vatandaşlarımızın yürütülen polisiye faaliyetlere katkı sağlamalarının önemi büyüktür. Bu yüzden muhtarlarla istişare halinde olmalıyız” dedi. İHA 

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Kaza sonrası neler yapılmalı? İşte madde madde bilmeniz gerekenler
Yaşam

Kaza sonrası neler yapılmalı? İşte madde madde bilmeniz gerekenler

Trafik kazaları, ne yazık ki her zaman yaşanabilecek bir durumdur. Bu nedenle, kaza sonrası yapılması gerekenleri bilmek ve bu doğrultuda hareket etmek önemlidir.

Emeklilik yaşı, iş türüne göre değişebilir
Yaşam

Emeklilik yaşı, iş türüne göre değişebilir

The New York Times'ta yayımlanan makalede, sağlık uzmanlarına göre bilgiye dayalı işlerde çalışanlar için 65 yaş altındaki emekliliğin sağlık açısından bir anlam ifade etmediği, hatta bu tür işlerde çalışanların çalışmayı bıraktıktan sonra hem zihinsel hem de fiziksel gerileme yaşadığı belirtildi.

Burdur Gölü'nün kurtarılması için ne yapılmalı?
Bölgesel

Burdur Gölü'nün kurtarılması için ne yapılmalı?

Burdur Gölü, son 50 yılda yaklaşık yüzde 50'sini kaybetmiş durumda. Gölün kurtarılması için yapılması gereken çalışmalar şu şekilde sıralanabilir. İşte detaylar...

Emeklilere yönelik 5 talep
Bölgesel

Emeklilere yönelik 5 talep

DİSK, emeklilere yönelik 5 talepte bulundu. En düşük emekli aylığından başlayıp 5 hususta talepte bulunuldu. İşte detaylar...

Burdur için korkutan deprem senaryoları!
Bölgesel

Burdur için korkutan deprem senaryoları!

6 Şubat 2023'te Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen iki büyük depremin ardından, deprem uzmanlarının uyarıları ve olası Burdur deprem senaryoları daha da dikkat çekiyor.

Burdur'da motosiklet kazası: 1 ağır yaralı
3. Sayfa

Burdur'da motosiklet kazası: 1 ağır yaralı

Burdur'da otomobil ile motosiklet çarpıştı. Kazada motosiklet sürücüsü ağır yaralandı.