Düzce Üniversitesi öğrencileri, Gençlik ve Spor Bakanlığı Düzce yurtlarında boş zamanlarını değerlendirmeye devam ediyor. Ninemin Tarifleri Atölyesi'nde mısır ekmeği, karalahana sarması ve çorbası ile klasik mantı yapmayı öğrenen öğrenciler, yaptıkları lezzetleri Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ve Yurt Hizmetleri Müdürü Ahmet Karaarslan ile birlikte afiyetle yediler.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan "Damla Gönüllülük Hareketi" Projesi kapsamında, 22 farklı ilinden gelen 35 üniversite öğrencisi Manisa'yı ziyaret etti.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün geleneksel spor turnuvaları bu yıl on üç farklı branşta “Kredi ve Yurtlar Spor Oyunları” adı altında düzenleniyor.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Balıkesir’i ziyaret ederek sporcu gençlerle buluştu.
Yıldırım Belediyesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve Türkiye Oryantiring Federasyonu koordinesinde ‘Yıldırım Belediyesi Oryantiring İl Yarışması’ düzenledi.
Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Yıldızlar-Küçükler Hentbol müsabakaları tamamlandı. Kıran kırana geçen müsabakalarda Gazi Paşa Ortaokulu şampiyon oldu.
Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Ahmedi Hani Erkek Öğrenci Yurdunu ziyaret ederek öğrencilerle kahvaltıda bir araya geldi.
Yorumlar (0)