Samsun'da darp edilen iki çocuğun gitarı ve cep telefonlarının gasp edilmesi olayıyla ilgili gözaltına alınan şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Olay, Samsun’un Canik ilçesi Karşıyaka Mahallesi Mekke Caddesi'nde 4 gün önce meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, saldırıya uğrayarak darp edilen 14 yaşındaki A.G. ve 16 yaşındaki O.G., saldırganların elinden kurtulmak için çay ocağına sığındı. Saldırganlar çocukların peşinden gidip darp etmeyi sürdürerek çay ocağına da zarar verdiler, mağdurların cep telefonu ile elektrikli gitarlarını gasp ettiler.
2 saldırgan kaçarken, polis yaptığı araştırmada gasp ve darp olaylarına karışan şüphelilerin T.İ. (33) ve C.İ. (33) olduğunu tespit etti. Olayla ilgili C.İ., Canik İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Bugün Samsun Adliyesine sevk edilen C.İ., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.
Firarda olan T.İ.'nin ise yakalanmasına çalışılıyor.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)