Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, önümüzdeki günlerde Göktürk Camii Projesinin yapımına başlanacağını duyurdu.
TOKİ konutlarında ikamet eden vatandaşlarımızın dışında, Göktürk, Fatih ve Zafer Mahallesindeki vatandaşlarımızın da yoğun talebi üzerine Başkan ALAGÖZ'ün 2019 seçim beyannamesine eklediği Göktürk Camii Projeninin arsa temini ve proje çizimleri tamamlandı.
Başkan ALAGÖZ Göktürk Camii Projesinin, Belediye Vatandaş işbirliği ile önümüzdeki günlerde yapımına başlanacağı bilgisini sosyal medya hesabından duyurdu.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit ALAGÖZ yaptığı açıklamada, "2019 yılında, özellikle TOKİ konutlarında ikamet eden hemşerilerimizin ve Fatih Mahallemizde ki hemşerilerimizin yoğun talebi üzerine seçim beyannamemize koyduğumuz Göktürk Camii’nin arsa temini ve projesi bugün itibariyle tamamlanmış, Belediye Vatandaş işbirliği ile önümüzdeki günlerde yapımına başlanacaktır.
Projenin temini ve geliştirilmesinde bizlerden desteklerini esirgemeyen ve kendi uyguladıkları bir projeyi kullanmamıza izin veren Konya, Meram Belediyesine Şahsım, Belediyem ve siz değerli İlçe Halkım adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
Göktürk Camii, gerek 1000’in üzerindeki nüfusu ile TOKİ konutlarına, gerek Fatih Mahallesine gerekse de Fethiye - Ankara yolu üzerinde olması sebebiyle yoldan geçen vatandaşlarımıza hizmet edecektir. Camimizin yapımında maddi olarak katkı sağlamak isteyen hayırsever vatandaşlarımızın belediyemize başvurmaları önemle rica olunur.
Yapılacak olan Göktürk Camii’nin siz değerli hemşerilerimize, İlçemize Vatanımıza ve Milletimize hayırlı olmasını diliyor, hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Saygılarımla." ifadelerini kullandı.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, uzun süredir kanser tedavisi gören mesai arkadaşı ve meslektaşı Erhan Sert'in vefat ettiğini üzüntüyle duyurdu.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, makamını Atatürk Ortaokulu öğrencileri Belinay Bağcı, Ali Fırat Arık, Timur Kağan Temür'a bıraktı.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Türk Tarihi Parkı'nda hizmete açılan yeni kafeteryanın açılışını gerçekleştirdi. Başkan Alagöz, tesisin ilçenin sosyal hayatına olumlu katkı sağlamasını ve bölge halkına keyifli bir buluşma noktası sunmasını diledi.
Burdur'un Tefenni ilçesinde geçen hafta Pazar günü yaşanan şiddetli rüzgar ve fırtına, bazı binalarda hasara neden oldu. Detaylar ve fotoğraflar haberimizde...
Burdur'un Tefenni ilçesinde, Başkan Ümit Alagöz tarafından esnaflara ticari konteyner desteği sağlanıyor. Detaylar haberimizde...
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, ilçede Sazak yolu üzerinde tamamlanan 1,2 kilometrelik bölümün açılışını gerçekleştirdi. Başkan Alagöz, yaptığı açıklamada, projenin söz verildiği gibi hayata geçirildiğini ve çalışmalara devam edeceklerini belirtti.
Yorumlar (0)