Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Burdur ilimizde düzenlenen Okul Sporları Futsal İl Birinciliği Müsabakasında Gençler A erkek kategorisinde Gökyüzü Özel Bucak KOLEJİ Burdur Spor Lisesini FİNAL Maçında 5-4 yenerek Şampiyon olmuştur. Başta Beden Eğitimi Öğretmeni Serkan Hisar olmak üzere tüm takım üyelerini tebrik ederiz.
Afyonkarahisar da düzenlenecek olan bölge finallerinde başarılar dileriz. HEDEF TÜRKİYE FİNALLERİ…
Takım oyuncuları:
Ahmet ZENGİN
Osman Tahsin OKTAY
Enes YANIKARA
Nureddin ÜNLÜ
Engin Kayra ŞİMŞEK
Adem Baturalp DURSUN
Ramazan Emre ÖĞDEM
Mehmet Alp MUTLU
Gökyüzü Özel Bucak Koleji, 2024-2025 eğitim-öğretim yılı lise öğrenci alımında iki aşamalı mülakat ve öğrenci-veli profil analizi sistemine geçeceğini duyurdu.
15 Temmuz Pazartesi günü saat 16:00'da gerçekleşecek olan Gökyüzü Özel Bucak Koleji, Yaz Şenliği'ne 4-15 yaş arası tüm çocuklar ve velileri bekliyor!
Burdur Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'e Gökyüzü Özel Bucak Koleji sahibi Yusuf Bütün ve ekibi ziyarette bulundu.
Gökyüzü Özel Bucak Koleji, geleceğin yıldızlarını yetiştirmeye hazır! 25 Nisan Perşembe günü saat 20:30'da düzenlenecek ilkokul tanıtım lansmanımıza sizleri de bekliyoruz.
Bucak Özel Gökyüzü Koleji, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'ni anmak için duygu dolu bir törene ev sahipliği yaptı. Detaylar haberimizde...
Gökyüzü Özel Bucak Koleji ve Kurs Merkezi, 2024-2025 eğitim yılı için erken kayıt dönemini başlattı. Erken kayıt avantajlarından yararlanmak için iletişime geçin!
Yorumlar (0)