MANİSA (İHA) - Şehzadeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, halkın talepleri doğrultusunda kentin birçok noktasında yol düzenleme, parke taşı döşeme ve kaldırım düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.
Şehzadeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Şehzadeler ilçesinin ihtiyaç duyulan mahallelerinde yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.
“Halkımızın taleplerini önemsiyoruz”
Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, yapılan çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini belirterek, "Halkımızın taleplerini önemsiyor ve onların daha modern ve kullanışlı bir şehirde yaşamaları için gayret gösteriyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüz ekipleri, ihtiyaç duyulan noktalarda hızlı bir şekilde hareket ederek, yol düzenlemeleri, parke taşı döşemeleri ve kaldırım düzenlemeleri yapıyorlar" dedi.
Vatandaşların güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımını sağlamak amacıyla yürütülen bu çalışmalarla birlikte, Şehzadeler ilçesi daha modern ve estetik bir görünüme kavuşuyor. Ekipler, vatandaşların yaşam kalitesini artırmak ve şehrin altyapısını güçlendirmek adına gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.
Elmalı Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve yerel halk, bozuk kaldırımlar nedeniyle tepkilerini dile getirdi. Detaylar haberimizde...
Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, üstyapı çalışmalarına yoğunluk vererek özellikle kaldırım düzenleme işlemlerini aralıksız sürdürüyor.
Antalya Aksu'da Kaldırım ve yeşil alan işgallerine müsamaha gösterilmeyeceğinin altını çizen Aksu Belediye Başkan Yardımcısı Çelik, “Kundu ve Kemerağzı’nın örnek bir turizm merkezi haline geleceğini söylemiştik. Bu sözümüzün arkasındayız. Mağduriyet yaşamak istemeyen esnafımız kurallara uymalı” diye konuştu.
Bilecik kent merkezinde vatandaşların geçemeyeceği şekilde işgal eden manavlar isyan ettirirken, bu durum karşısında zabıtalar hemen harekete geçti.
Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesi, asrın felaketi ve sonrasında yapılan yıkım çalışmalarında hasar gören kaldırımları onarma çalışmalarını sürdürüyor.
Bolu’da 22 yaşındaki alkollü kadın sürücü, ters yönden gelerek kaldırımda yürüyen kadına çarptıktan sonra olay yerinden kaçtı. Alkollü sürücü idaresindeki otomobil, yaklaşık 500 metre uzakta kontrolünü kaybederek park halinde otomobilin üzerine uçtu.
Yorumlar (0)