Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Zeynep Güner'in hastalığı yendiğini duyurdu.
Geçtiğimiz yıl kök hücre tedavisi görmeye başlayan Zeynep Güner, tedavi sürecini tamamlayarak hastalığı yendi.
11 Ocak 2022 tarihinde kök hücre kampanyası başlatan Başkan Ümit Alagöz, bu süreçte destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür etti.
Bu güzel haberi Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Tefenni Halkı ile paylaştı. Bu güzel habere çok sevindiğini dile getiren Başkan Ümit Alagöz, " Geçtiğimiz yıl kök hücre tedavisine başlanılan Zeynep GÜNER kızımızın tedavi sürecinin tamamlandığı ve hastalığı yenmiş olduğu bilgisi bugün bizi çok sevindirmiştir. Kızımız ve ailesi adına tedavi süreci boyunca Kan ve Kök Hücre bağışında bulunan tüm Tefenni'li hemşerilerimize ve duyarlı vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyor, Zeynep GÜNER kızımıza, ailesi ve sevdikleri ile birlikte sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Saygılarımla. " ifadelerini kullandı.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Burdur Ülkü Ocakları Başkanlığı'nda gerçekleştirilen devir teslim töreni ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, yaptığı açıklamada, 2. Etap doğalgaz alt yapı kazı ve döşeme çalışmalarının Göktürk Mahallesi bölgesinden başladığını duyurdu.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, uzun süredir kanser tedavisi gören mesai arkadaşı ve meslektaşı Erhan Sert'in vefat ettiğini üzüntüyle duyurdu.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz ve Belediye Başkan Vekili Nasuh Özyurt, İl Genel Meclis Başkanı Levent Tokmaker'ı makamında ziyaret etti.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, torunu Gülsüm İlay'ın dünyaya gelmesiyle ilk kez dede olma mutluluğunu yaşadı. Alagöz, torununa sevgisini ve hayallerini dile getirdi.
Yorumlar (0)