Milli atlet Fatma Arık, Burhaniye’de şampiyonlar yetiştirecek işte detaylar..
Sporcular, Anadolu Üniversitesini bu yıl da başarıyla temsil etti
Okul Sporları Federasyonu 09-10 Mart 2020 tarihlerinde Burdur Gazi Atatürk Stadı'nda Liseler arası Puanlı Atletizm yarışmaları düzenlendi. Atletizm yarışmaları Burdur merkez ve ilçelerinde 110 sporcu ile gerçekleşti.
Çamlık Hacıbağ Ortaokulu(köy okulu) öğrencileri Atletizmi Geliştirme Projesi Kapsamında dereceye girdiler. Atletizmi Geliştirme Projesi Kapsamında il secmelerinde dereceye giren Çamlık Hacıbağ Ortaokulu(köy okulu) öğrencileri 14 Mart'ta Burduru temsil edecekler.