Kocaaliler Ortaokulu, atletizmdeki başarılarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.
Dün Burdur'da düzenlenen atletizm müsabakalarına katılan Kocaaliler Ortaokulu Atletizm Takımı, birbirinden güzel başarılara imza attı. Yıldız Erkekler 800 metre kategorisinde Nihat Can Çapkulaş üçüncülük, Yıldız Erkekler 60 metre kategorisinde Hasan Çalkan üçüncülük, Yıldız Kızlar 800 metre kategorisinde Amine ŞEN üçüncülük, Küçük Kızlar Yüksek Atlama kategorisinde Cemile Nida SAYAR ikincilik ve Küçük Kızlar Fırlatma Topu kategorisinde Ayşin Sabriye AKALIN üçüncülük elde etti.
Küçük Kızlar 5 x 60 metre takım halinde de Hatice Havva AVAZ, Zehra KARACA, Zeliha AYKUL, Cemile Nida SAYAR ve Ayşin Sabriye AKALIN'dan oluşan Kocaaliler Ortaokulu ekibi üçüncülük kürsüsüne çıktı.
Başarılı öğrenciler ve beden eğitimi öğretmeni, bugün Kocaaliler Belediye Başkanı Selahatdin Gökçe'yi makamında ziyaret etti. Başkan Gökçe, öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Gökçe, "Spor ve sporcuya her zaman destek olmaya devam edeceğiz. En kısa zamanda okullarında ziyaret ederek, başarıları için ödüllerini vereceğiz." dedi.
Atletizm Masterlar Türkiye Şampiyonası 06-07 Temmuz 2024 tarihlerinde Denizli'nin ev sahipliğinde yapıldı.
Atletizm Masterlar Türkiye Şampiyonası 06-07 Temmuz 2024 tarihlerinde Denizli’nin ev sahipliğinde yapılacak. Albayrak Spor Kompleksinde yapılacak şampiyonaya 220 sporcunun katılması bekleniyor.
U 16 Türkiye Atletizm şampiyonası elemeleri için Diyarbakır'a giden 3 Mart Aşkale Belediye Spor kafilesinde 2 sporcu finallere kalmayı başardı.
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) öğrencisi Mustafa Bakır, Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından yapılan yarışmada Türkiye 2’ncisi oldu.
Beşiktaş Kulübü Başkanı Hasan Arat, Ziraat Türkiye Kupası'nda hedeflerine ulaşacaklarını söyleyerek, "Takımımız Türkiye Kupası'nı alarak kendisini Beşiktaş taraftarına affettirecek" dedi.
Kars’ta 141 sporcunun katımlıyla atletizm yarışmaları yapıldı.
Yorumlar (0)