Burdur / Burdur

Hacılar - Yarıköy köyleri arası 1,5 kmlik sıcak asfalt çalışması

Burdur'da Hacılar ve Yarıköy köylerimiz arasında ki 1,5 km’lik sıcak asfalt çalışması tüm hızıyla devam ediyor.

Hacılar - Yarıköy köyleri arası 1,5 kmlik sıcak asfalt çalışması

İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık, İl Genel Meclis Üyeleri Halil Candan, Halil Çiçek ve Genel Sekreter Yardımcısı Ufuk Aydeniz ile birlikte; Hacılar - Yarıköy köyümüz arasında ki 1,5 km’lik sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceleyerek, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hakan Taşveran’dan bilgi aldı. İncelemere Hacılar Köyü Muhtarı Ramazan Öztürk ve Yarıköy Köyü Muhtarı Musa Şen eşlik etti.

İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık inceleme esnasında yaptığı açıklamada; “İl Özel İdaresi ekiplerimiz Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizi etkileyen deprem sonrası Sayın Valimiz Ali Arslantaş’ın başkanlığında Hatay Defnede personel ve araç desteği vererek yaraların acilen sarılabilmesi için çalışmalar gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye de devam etmektedir.

İl Özel İdaresi olarak İlimizde de planladığımız 2023 yılı yatırımlarına hız kesmeden devam ediyoruz. Bugün Merkeze bağlı Hacılar ve Yarıköy köylerimiz arasında ki 1,5 km’lik sıcak asfalt çalışması Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından devam etmektedir. Ayrıca Tarımsal Hizmetler Müdürlüğümüz köylerimize sulama suyu boru nakillerine başladılar. Hacılar köyümüzde, diğer köylerimizde ve deprem bölgesinde çalışmalarını devam ettiren tüm çalışma arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum.

Hacılar - Yarıköy köylerimiz arasında ki yol yapımında ve her konuda desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Valimiz Ali Arslantaş’a, Milletvekillerimize, İl Başkanlarımıza, İl Genel Meclis Üyelerimize, Genel Sekreterimize, Genel Sekreter Yardımcımıza ve birim müdürlerimize teşekkür ederim. Köylerimize ulaşımda kolaylık sağlayacak sıcak asfalt çalışmasının çok kıymetli vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Hacılar - Yarıköy köyleri arası 1,5 kmlik sıcak asfalt çalışmasıHacılar - Yarıköy köyleri arası 1,5 kmlik sıcak asfalt çalışmasıHacılar - Yarıköy köyleri arası 1,5 kmlik sıcak asfalt çalışmasıHacılar - Yarıköy köyleri arası 1,5 kmlik sıcak asfalt çalışmasıHacılar - Yarıköy köyleri arası 1,5 kmlik sıcak asfalt çalışmasıHacılar - Yarıköy köyleri arası 1,5 kmlik sıcak asfalt çalışmasıHacılar - Yarıköy köyleri arası 1,5 kmlik sıcak asfalt çalışmasıHacılar - Yarıköy köyleri arası 1,5 kmlik sıcak asfalt çalışmasıHacılar - Yarıköy köyleri arası 1,5 kmlik sıcak asfalt çalışmasıHacılar - Yarıköy köyleri arası 1,5 kmlik sıcak asfalt çalışması

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Burdur Özel İdareden içme suyu çalışması
Yerel Yönetim

Burdur Özel İdareden içme suyu çalışması

Burdur İl Özel İdaresi, ilçe ve köylerde çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, Kayacık ve Asmalı köylerinde içme suyu şebeke hattı yapım işlemlerini tamamladı.

Burdur İl Özel İdarede Encümen seçimi sonuçlandı
Bölgesel

Burdur İl Özel İdarede Encümen seçimi sonuçlandı

Burdur'da İl Özel İdare Köylere Hizmet Götürme Birliği encümen seçimleri tamamlandı.

Burdur İl Özel İdaresi ekipleri Hatay Defne'de
Bölgesel

Burdur İl Özel İdaresi ekipleri Hatay Defne'de

Deprem bölgesinde ilk günden bu yana çalışmalarını sürdüren ekipleri, Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık ziyaret etti.

Burdur İl Özel idaresinden iş makinesi ve personel desteği
Bölgesel

Burdur İl Özel idaresinden iş makinesi ve personel desteği

10 ili etkileyen yüzyılın felaketi sonrasında Burdur'un tüm kurum, kuruluş ve vatandaşlarından bölgeye destek yağıyor.

Burdur İl Özel İdare ekipleri karla mücadele ediyor
Bölgesel

Burdur İl Özel İdare ekipleri karla mücadele ediyor

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav, “Kış tedbirlerimizi almıştık, ekiplerimiz hazır, karla mücadeleyi en iyi şekilde yürütüyoruz” dedi.

Burdur İl Özel İdareden karla mücadele
Bölgesel

Burdur İl Özel İdareden karla mücadele

Burdur İl Özel İdareye bağlı ekipler, Burdur genelinde tüm ekipleriyle sahada karla mücadele ediyor.