HALİL BAŞKAN
DURMAK BİLMİYOR
Elmalı belediye Başkanı Halil Öztürk dur durak bilmeden asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.. Elmalı'da asfaltsız yolun kalmayacağını belirten Halil Öztürk şöyle konuştu; "Asfalt Çalışmalarımıza Kışla Mahallemizde Devam Ediyoruz
Fen İşleri Müdürlüğü Yol Yapım Ekiplerimiz Kışla Mahallemizde asfalt öncesi yol stabilize çalışmalarına başladık.
"Asfaltsız mahalle yolumuz kalmayacak anlayışımızla tüm mahallelerimizde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz."
Yeniden Refah Partisi Elmalı İlçe Başkanı Uğur Türkmen, partisinden ve üyelikten istifa ettiğini açıkladı.
Yeniden Refah Partisi Elmalı İlçe Başkanı Uğur Türkmen, görevinden ve üyeliğinden istifa etti. Türkmen, parti içindeki günlük siyasi çıkarların ideallerin önüne geçtiğini belirtti.
AK Parti Elmalı İlçe Başkanı Yunus Emre Coşkun, Elmalı-Korkuteli yol yapım çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini ve projeye katkıda bulunanlara teşekkür etti.
Elmalı Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve yerel halk, bozuk kaldırımlar nedeniyle tepkilerini dile getirdi. Detaylar haberimizde...
Son yıllarda yağlı güreşin başkenti olan Antalya Kırkpınar’a da ağırlığını koydu. Kırkpınar’da altın kemer kovalayacak olan 40 başpehlivanın 22’si Antalya’dan veya Antalyalı. 2009 yılından beri yapılan son 14 Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin 13’ünü Antalyalı başpehlivanlar kazandı. Hedef ebedi kemeri Antalya’ya getirmek.
Bu yıl 663. düzenlenen Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde güreş tutacak olan son 8 pehlivan da belli oldu. Toplam 40 başpehlivanın güreş tutacağı Kırkpınar’ın tüm katılımcı başpehlivanları belirlendi. Kırkpınar’a hangi başpehlivanlar katılacak? Hangi başpehlivanlar elendi?
Yorumlar (0)