Bucaklı hemşehrimiz Güreşçi Rahime Arı, Büyük Kadınlar Türkiye Şampiyonasında 3'üncü olarak herkesi gururlandırdı.
1.5 sene önce Konya İslam Oyunlarında sakatlanan Bucaklı hemşehrimiz Rahime Arı, ameliyat süreci ve uzun süre antrenmansız girdiği şampiyonada Burdur, Bucak ve doğduğu köy Susuz'u gururlandırdı.
Daha önce aldığı başarılarla adından bahsettiren Rahime Arı, Çorum'da düzenlenen yarışmada rakipleri mindere sererek başarısına bir yenisini daha ekledi.
NNC Medya Ailesi olarak, kazandığı madalyalarla bizleri gururlandıran Rahime Arı'ya, katılacağı şampiyonalarda başarılar dileriz.
Sivas’ın ev sahipliğinde düzenlenen Cimnastik Parkur Türkiye Şampiyonası, 400 sporcunun katılımı ile başladı.
Kriket Okul Sporları Gençler Türkiye Şampiyonası Denizli’nin ev sahipliğinde yapılacak. Dört ayrı sahada oynanacak şampiyonaya, Türkiye genelinden 81 takım toplamda bin 215 sporcunun katılması bekleniyor.
27-28 Nisan tarihlerinde 13 yaş altı Badminton turnuvasında Antalya il birincisi ve ikincisi olarak yarışı tamamlayan Melis Bulut ve Elif Çetinkaya Türkiye Şampiyonasına katılmayı hak kazandı.
Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğa Sporları Kulübü sporcuları, Türkiye Oryantiring Şampiyonası'nda 4 madalya, 1 kupa ve 1 özel ödül kazanarak büyük bir başarı elde etti.
Bucaklı sporcular, Gençler Kuraş Türkiye Şampiyonası'nda elde ettikleri başarılarla bir kez daha gururlandırdı. Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Bucaklı sporculara destek sözü verdi.
Bucaklı gençlerinde bulunduğu Burdur Belediyespor Kulübü sporcuları, 05-07 Nisan 2024 tarihlerinde Aksaray'da düzenlenen Gençler Kuraş Türkiye Şampiyonası'nda büyük bir başarıya imza attı.
Yorumlar (0)