AK Parti Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Altundaş, İncirdere Köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.
İncirdere Köyü ziyaretinde İncirdereye Köyü Muhtarı Oğuzhan Eroğlu ile de bir araya gelen Başkan Aday Adayı Ahmet Altundaş, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
Başkan Aday Adayı Ahmet Altundaş'a destek verdiklerini belirten İncirdere Köyü Muhtarı Oğuzhan Eroğlu ve Köy sakinleri, Ahmet Altundaş'ın aday olmasını temenni ettiler.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı İncedere Köyünde Orhan Erol'a ait bir dana kayboldu. Detaylar haberimizde..
AK Parti Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Altundaş, LGS sınavında tam puan alan iki öğrenciye, tuttukları takımların formaları hediye etti.
Başkan Aday Adayı Ahmet Altundaş, Özel Bucak Meleklerim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret ederek, burada özel çocuklarla bir araya geldi.
AK Parti Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Altundaş, STK başkan ziyaretlerinin ardından birçok alanda vatandaşlarla bir araya gelirken, esnaf ziyaretlerini de es geçmiyor.
Ahmet Altundaş, Bucak Belediye Başkan Aday Adayı olarak üniversiteli gençlerle kucaklaştı.
AK Parti Bucak Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Altundaş, ziyaretlerini Pazar Pazarında sürdürdü.
Yorumlar (0)