Isparta mermer madenciler derneği (IMMAD) olağan genel kurulu, 22 Ocak Pazar günü yapıldı. Yapılan genel kurul ile birlikte Mustafa Küçükyaman yönetim kurulu başkanı seçildi.
YÖNETİM KURULU :
1- Mustafa Küçükyaman
2- Naci Kepezkaya
3- Mehmet Köse
4- Kadir ünlü
5-Apdullah Işık
DENETİM KURULU:
1- İlter Doruk Bellibağlı
2-Hilmi Aygündüz
3- Murat Karadayı olarak belirlendi.
Bartın Üniversitesi (BARÜ) ev sahipliğinde TÜBİTAK tarafından desteklenen 3. Uluslararası 18. Ulusal Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi “Büro Yönetiminde Yeni İş Modelleri ve Sürdürülebilirlik” temasıyla gerçekleştirilecek.
AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, Ankara'da yapılan daraltılmış il başkanları toplantısında ilçe kongrelerinin Ekim ayında, il kongrelerinin ise Aralık ayında yapılacağını açıkladı. Toplantı detayları ve kongre süreci hakkında bilgi almak için tıklayın.
Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor Kulübü'nde 2 Haziran Pazar günü kongre tamamlandı. Yapılan kongre sonrasında yönetim kurulu belli oldu
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor kongreye gidiyor. Yarın yapılacak kongrede başkan belli olacak.
Türkiye'nin ilk Astronotu Alper Gezeravcı, Bilecik Kongre Merkezi'nde gençlerle buluşarak ilham kaynağı oldu.
Selçuk Üniversitesi (SÜ) ev sahipliğinde Avrasya Medikal Üniversiteler Birliği öncülüğünde 1. Uluslararası Doğal ve Sentetik Materyallerin Biyomedikal Uygulamaları Kongresi gerçekleştirildi.
Yorumlar (0)