Portisan İskele ve Kalıp Sanayi A.Ş., İstanbul Yapı Fuarı'nda yerini alarak sektördeki yeniliklerini ve ürünlerini geniş kitlelere ulaştırdı. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Erdem'in de katıldığı fuarda, Portisan standına yoğun bir ilgi gösterildi.
Fuar boyunca Portisan, iskele ve kalıp sistemleri alanındaki geniş ürün yelpazesini ve sunduğu çözümleri ziyaretçilerle buluşturdu. Şirketin uzman ekibi, ziyaretçilerin sorularını yanıtlayarak ve ürünler hakkında detaylı bilgiler vererek sektöre dair önemli bilgiler paylaştı.
Portisan İskele ve Kalıp Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Erdem, fuara olan ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:
"İstanbul Yapı Fuarı'nda yer alarak sektördeki yeniliklerimizi ve ürünlerimizi geniş kitlelere ulaştırma imkanı bulduk. Fuar boyunca standımıza gösterilen yoğun ilgiden ve gelen güzel yorumlardan dolayı çok mutluyuz. Bu fuar, sektördeki gelişmeleri takip etmemiz ve yeni bağlantılar kurmamız açısından da oldukça faydalı oldu."
Portisan Portatif Çelik Iskele Kalıp San. Ve Tic. A. Ş., OSBÜK OSB yıldızları ödül töreninde 3 ödüle layık görülerek, Bucak'ı gururlandırdı.
Firmamızda çalıştırılmak üzere kaynakçı personel ve makina mühendisi veya makine Teknikeri alınacaktır. Çalışmak isteyenlerin telefonla ya da şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.
Yorumlar (0)